Wpis z mikrobloga

Finoni. Skontaktowała się ze Mną Pani z Uwagi. Prosi o więcej materiałów na tego uszatego bydlaka.

Ja muszę uciekać do pracy. Akta praca.

Proszę Was abyście podesłali w komentarzach linki do wybryków uszatrona, a ja w odpowiedzi mailowej te wszystkie filmy podeśle Pani redaktor.

Oczywiście jutro wezmę się też za szukanie w necie jego wybryków. A chcę tej Pani przedstawić obszerny dowód/dowody na to co Uszatek robi.

Z góry dziękuje

#bonzo #patostreamy
TheLedger - Finoni. Skontaktowała się ze Mną Pani z Uwagi. Prosi o więcej materiałów ...

źródło: 8EAF3B4A-027C-46FD-A676-3F7B4CD2F4D0

Pobierz
  • 43
@TheLedger: Wrzucam finonie screenshot swojego wpisu sprzed kilku tygodni. W tym wpisie masz sygnaturki czasowe, gdzie uszaty oszołom przyznaje się do pobicia niewinnej osoby (pobicia prawie na śmierć). Wszystko podane jak na tacy. Ale polecam zapisać ten stream, bo uszaty jeszcze go wywali - chociaż wątpię, bo sfel jest na to za gupi benc.

Link do wpisu: https://wykop.pl/wpis/68875141/itam-itam-na-wczorajszym-ala-sztrymie-dnia-19-11-2
Link to filmiku, w którym patostreamer przyznaje się do poważnego pobicia niewinnej osoby:
fallenArtist - @TheLedger: Wrzucam finonie screenshot swojego wpisu sprzed kilku tygo...

źródło: tiger-patologia-psychiatryk

Pobierz