Wpis z mikrobloga

Itam itam, na wczorajszym ala sztrymie (dnia 19.11.2022) (link - na pewno spadnie z rowerka, albo ten cymbał usunie - https://www.youtube.com/watch?v=GM9NkjpobKE) Mateusz K. z Łodzi znany jako Tiger Bonzo przyznaje się do pobicia prawie ze skutkiem śmiertelnym ("gdyby nie ta babka (...) bym zatłukł tego chłopaka na śmierć") młodego chłopaka (i wielokrotnie stwierdza, że jest "człowiekiem" nieobliczalnym i jest w stanie kogoś zatłuc na śmierć), a jego żona Małgorzata K. znana bardziej jako Kobra słucha tego ze spokojem i nie zaprzecza.

Macie podane sygnaturki czasowe, gdybyście chcieli zrobić wiadomo co, z wiadomo czym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Start tego pi#rdol#nia w 43:40, koniec w 1:00:32 (możliwe, że dalej też coś się pojawia, ale nie mam już siły).

# 43:41 - 43:51 - Youtuber Tiger Bonzo przyznaje, że jest nieobliczalny: "...bo wiem, że u mnie się włącza coś takiego, że byle co mogę komuś zrobić krzywdę, albo utłuc tę osobę..."

# 45:17 - 46:15 - Youtuber Tiger Bonzo przyznaje, że prawie pobił na śmierć młodego chłopaka, bo ten chciał zrobić z nim zdjęcie - "...kiedyś tak było, że bym zatłukł chłopaka, ale dobrze że akurat jakaś babka mnie odciągnęła (...) jak nie ta babka, to bym zatłukł tego chłopaka..."

# 47:00 - 47:13 - Youtuber Tiger Bonzo przyznaje się do pobicia młodego chłopaka (można wnioskować, że do nieprzytomności): "...dobrze, że ta babka podeszła i odciągnęła mnie, bo bym zatłukł tego chłopaka... bym zatłukł tego chłopaka na śmierć..."

# 47:32 - 47:42 - Youtuber Tiger Bonzo przynaje, że jest w stanie zatłuc człowieka byle jakim narzędziem: "...ja jestem i tak na swój sposób spokojny, ale mogę zatłuc kogoś... byle czym mogę..."

# 47:52 - 47:58 - Youtuber Tiger Bonzo przyznaje, że zna takie punkty u człowieka, że można zabić go jednym uderzeniem: "...są punkty u człowieka, które no... wystarczy walnięcie i już leżycie martwi..."

# 48:40 - 48:48 - Youtuber Tiger Bonzo przyznaje po raz kolejny, że jest nieobliczalny i nad sobą nie panuje "...ale jak mi się włączy korbka, to mogę zatłuc... nieświadomo"

# 55:17 - 55:43 - Youtuber Tiger Bonzo szczegółowo opisuje, przebieg pobicia w wyniku którego prawie zabił inną osobę: "...ten chłopak podbił do mnie i z aparatem, ja mu wyj#bał#m ten telefon z ręki, no i ja się rzuciłem, to ja go już prałem jego... no to jeszcze jeszcze parę ciosów bym mu tak tego... to on nie wiem no... martwy by był, dobrze, że mnie kobitka odciągnęła..."

Wypisałbym tego znacznie więcej, ale już mam dość słuchania tego przygłupa.

Gdybyś to Tiger (ewentualnie ala menadżer) próbował usuwać, to wiedz, że kopia zrobiona i trafi w razie potrzeby tam gdzie trzeba. Benc tego typu imiegodnia.

#bonzo
  • 2