Wpis z mikrobloga

Hej, do mojego eseju o ćpunach i degeneracji potrzebne mi jest kilka info których nie mam jak zweryfikować, mianowicie:
-po czym rozpoznać że kokaina na wysoką czystość? podobno dodaje się lidokainy i innych ścierw żeby zrobiła efekt znieczulenia, wtedy wszyscy mówią że super, ale tak myślę że jakbyś cale życie pił żubrówkę biała i ktoś ci mowi że tak smakuje wódka, i nagle ktoś poleje belvedera to ten powie że to nie tak smakuje wódka, a przecież chodzi o działanie a nie jak wchodzi, tak? więc może jest tak że używają powiedzmy 30 proc czystości ale mówią "tak to jest to" a te naprawdę dobre smakują inaczej? zapach benzyny i chrzanu też da się podrobić z tego co czytam
-po ile chodzą tabsy 2cb takie 25-28mg w tabsach (chyba jest bezpieczniejsze bo łatwiej ogarnąć dawkę?) na mieście? to jest podobno narkotyk dla bogatych, ale to ile trzeba zapłacić żeby się dobrze bawić? więcej niż koks?
-podobno 2cb jest nazywane pink cocaine, że działa bardzo podobnie, ale czytałem że są jakieś halucynacje, czy to jest kwestia ilości czy częstotliwości żarcia? koks chyba nie działa tak że widzisz coś czego nie ma?
bardzo mnie to ciekawi i jeśli ktoś ma ciut większe doświadczenia niż szybka krecha w prozaku to chętnie się czegoś dowiem, ostatnio poznałem ludzi którzy proponują mu różne rzeczy ale ja się boję, zwłaszcza jak nic o tym nie wiem. oczywiście to kolega pyta a nie ja.
#narkotykizawszespoko #narkotyki #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #2cb
  • 15
@maliczek: nie ma szans abyś dostał z ulicy materiał oscylujący koło 30% czystości - to co przechodzi przez granicę ma w najlepszym razie ok 50%, to co lata po ulicy ma kilka - w najlepszym razie bliżej 10. Przypominam jednak, że dramatyczna większość tego co się sprzedaje jako koks ma koksu zero %.
Organoleptyczna weryfikacja także jest bezwartościowa i wszelkie lidokainy czy chrzanu da się łatwo podrobić.
Jeśli chodzi o 2cb
@maliczek: co ty opowiadasz 2cb podobne do kokainy? Chyba jedynie w cenie za g.

@Kremufka2137

to co przechodzi przez granicę ma w najlepszym razie ok 50%, to co lata po ulicy ma kilka - w najlepszym razie bliżej 10.


Już bez przesadyxD chociaż zależy co masz na myśli mówiąc ulica jeśli losowego sebe to i owszem
@Jakis_Leszek: się zacząłem zastanawiać, czy jemu się jeszcze MDMA nie wplotło w głowie do tej historii, bo to, że 2cekami fałszowano różne MDXXy to powszechna sprawa, dużo tego latało na pigułach zwłaszcza, ale tutaj też wystarczy średnio rozgarnięty odbiorca i od razu wie, że ma nie to co trzeba.
@Kremufka2137:

że 2cekami fałszowano różne MDXXy to powszechna sprawa, dużo tego latało na pigułach zwłaszcza, ale tutaj też wystarczy średnio rozgarnięty odbiorca i od razu wie, że ma nie to co trzeba.


nie wiem czy fałszowano, czy ktoś zwyczajnie nie wiedział, że to jest 2cb bo 2cb jest droższe od MDMA, wiec fałszowanie takich piguł to bezsens. No chyba, że ktoś chciał sprzedać to jako pikse na mdma bo jego klientela
to jest podobno narkotyk dla bogatych, ale to ile trzeba zapłacić żeby się dobrze bawić?


@maliczek: to zwykły psychodelik, który jak każdy psychodelik ma swoje specyficzne cechy. W porówaniu do popularnch lsd/grzybów to wisuale są większe i mniej wchodzi na głowę (tj. łatwiej z kimś rozmawiać) a to cechy dobre na imprezy
pink cocaine, że działa bardzo podobnie, ale czytałem że są jakieś halucynacje, czy to jest kwestia ilości czy częstotliwości żarcia?


@maliczek: z tego co czytałem to jakaś mieszania wszystko co się dało (chyba była tam nawet meta), która była rozprowadzania gdzieś tam na świecie. Generalnie trzeba traktować tą historię jako legendę tak jak słynne piguły w kształcie punisherów, które stały się popularne, bo ktoś raz kiedyś stworzył jakąś bardzo mocną wersję
@lukiboss:

2CB przecież nie jest drogie, widuje ceny np. 200zł za 10 sztuk, a do fazy wystarczy jedna


A ile jest w jednej sztuce mg 2cb?


@Saly: Spójrz wyżej. Cały czas piszę o cenie za 1g , a nie cenie za "dawkę"
@Jakis_Leszek: jakiś czas temu jak patrzylem na ceny to 1g 2cb w proszku kosztował coś powyżej 300 zł. Piguły faktycznie są droższe, no ale poza wygodą to nie rozumiem czemu ludzie je wybierają. Cena podobna jak koks (chyba, bo szczerze mówiać to się jakoś tym nie interesowałem mocno) natomiast w tej cenie masz jakieś 40 dawek (25mg)

Spójrz wyżej. Cały czas piszę o cenie za 1g , a nie cenie za
@Saly:

jakiś czas temu jak patrzylem na ceny to 1g 2cb w proszku kosztował coś powyżej 300 zł.


Jak dobrze pamiętam to jest ono trochę droższe nawet 2x droższe ale mogę się mylić.

Wholesale purchases of 2C-B can lower the price ($100 to $300 per gram in 2001, $30 to $100 on the darknet in 2020).


taki pierwszy lepszy cytat z wiki

A czemu ludzie wybierają piguły na 2cb albo MDMA
@maliczek: Według mnie najprościej rozpoznać kokainę po smaku, wyglądzie i ogólnego odczucia w nosie. Jeśli dostaliśmy kokainę, która jest gorzka/kwaśna to niestety ale zapewne jest zanieczyszczona w najlepszym przypadku amfetaminą, w najgorszym jakimś rc typu alfa. Jeśli kokaina jest bez smaku i łatwiutko bez trudu wchodzi do nosa to prawdopodobnie dostaliśmy towar, który nie ma w sobie innego narkotyku, ALE nadal może być zanieczyszona jakimiś wypełniaczami. Kokaina także powinna być śnieżno
2cb jest za mało aktywne aby na karton wrzucić.

"prawdopodobnie dostaliśmy towar, który nie ma w sobie innego narkotyku"
Tutaj bym nie przesadzał.
Jeśli chodzi o wrzucanie pół piguły na start - jak najbardziej.

No i finalnie - nie kierowałbym się ceną za 1g 2cb, Ci którzy bili piguły kupowali to w setkach gram prosto z labu, wtedy cena mogła się sporo różnic względem koksu.
@maliczek: są testery koksu, zabarwiają się zależnie od czystości, lub można wysłać na badania ile koksu jest w koksie. Ktoś kto ma duże doświadczenie z koko będzie w stanie powiedzieć po spróbowaniu jakiej jakości dostał towar. Wygląd, zapach, smak, sposób znieczulania to dużo mówi o jakości, przerabianie do cracku tez wiele powie o jakości