Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że odkąd rosjanie dokonują PIORUNUJĄCYCH zdobyczy typu #!$%@? blok mieszkalny w Donbasie czy opuszczoną wieś 200 mieszkańców na krzyż to cały tag wojenny z Groverem na czele już beczy i lamentuje że to koniec świata. Przypominam że żeby zobaczyć te zdobycze rosyjskie trzeba przybliżyć mapę do skali rozmiarów 200x200 metrów żeby pasowało pod narrację jako to szalone zdobycze.

#wojna #ukraina #rosja
  • 15
@Nidorian: Groover jest aktualnie największą onucą na tagu. Przez długi czas wrzucał naprawdę rzetelne informacje, od jakiegoś miesiąca czy dwóch jego narracja zmieniła się dokładnie o 180 stopni, cały czas wrzuca posty o tym jak Ukraina jest niszczona, zachód zawiódł, Rosyjski walec już ruszył i niedługo zatrzyma się w Waszyngtonie. Opłacana onuca.
Zauważyłem że odkąd rosjanie dokonują PIORUNUJĄCYCH zdobyczy typu #!$%@? blok mieszkalny w Donbasie czy opuszczoną wieś 200 mieszkańców na krzyż to cały tag wojenny z Groverem na czele już beczy i lamentuje że to koniec świata. Przypominam że żeby zobaczyć te zdobycze rosyjskie trzeba przybliżyć mapę do skali rozmiarów 200x200 metrów żeby pasowało pod narrację jako to szalone zdobycze.


@Nidorian: Każdy powtarzam KAŻDY kto pisze jakieś negatywne informacje względem Ukrainy to
Najwidoczniej nawet nie wiesz jakie posty wrzucasz, zresztą nie musisz, dostajesz prikaz z góry. Ogarnij się chłopie, naprawdę.


@B3diSoprano: Ładny cancel culture xD. Jakby wrzucał co 10 sekund informacje że jakiś Ukraiński żołnierz zdobył centymetr kwadratowy terenu to by było super. Jakby wrzucał jakieś informacje wyssane z palca typu że Putin się właśnie zesrał czy że jego rak ma raka to też super. O ile wiem to pod tagiem można wrzucać
@darki: przecież ten człowiek nawet pod wpisami o zmasakrowaniu kacapów pod Wuhłedarem potrafił narzekać (wtedy skończyła mi się cierpliwość i go zablokowałem). Tu nie chodzi o to, że wrzuca info na temat ruskich postępów ale o to, że nawet te ukraińskie umniejsza i pisze, że to i tak nic nie da, bo "rosja ma ogromną ilość sprzętu i ludzi", a "zakłady remontowe czołgów w rosji pracują na trzy zmiany"! xD

On