Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że odkąd rosjanie dokonują PIORUNUJĄCYCH zdobyczy typu #!$%@? blok mieszkalny w Donbasie czy opuszczoną wieś 200 mieszkańców na krzyż to cały tag wojenny z Groverem na czele już beczy i lamentuje że to koniec świata. Przypominam że żeby zobaczyć te zdobycze rosyjskie trzeba przybliżyć mapę do skali rozmiarów 200x200 metrów żeby pasowało pod narrację jako to szalone zdobycze.

#wojna #ukraina #rosja
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nidorian: Groover jest aktualnie największą onucą na tagu. Przez długi czas wrzucał naprawdę rzetelne informacje, od jakiegoś miesiąca czy dwóch jego narracja zmieniła się dokładnie o 180 stopni, cały czas wrzuca posty o tym jak Ukraina jest niszczona, zachód zawiódł, Rosyjski walec już ruszył i niedługo zatrzyma się w Waszyngtonie. Opłacana onuca.
  • Odpowiedz
@rosikk1: Jeżeli wrzucanie co 10 minut postu o tym, że kacapska armia juz nie jest do pokonania, zachod jest glupi, sankcje nie dzialaja, a Putin to najwiekszy wódz od czasów Aleksandra, ma cokolwiek wspólnego z obiektywizmem to Ci współczuje. Gość zaczął pisać od 2 miesięcy brednie, nie wierzę w taką przemianę. Ktoś ukradł konto lub opłacany głupiec.
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: nie napisałem, że kacapska armia jest już nie do pokonania. Nie napisałem, że Zachód jest głupi. Nie napisałem nic pozytywnego o Putinie (jedynie to, że wyciągnął wnioski z klęski). Nie kłam i nie oczerniaj mnie.
  • Odpowiedz
Zauważyłem że odkąd rosjanie dokonują PIORUNUJĄCYCH zdobyczy typu #!$%@? blok mieszkalny w Donbasie czy opuszczoną wieś 200 mieszkańców na krzyż to cały tag wojenny z Groverem na czele już beczy i lamentuje że to koniec świata. Przypominam że żeby zobaczyć te zdobycze rosyjskie trzeba przybliżyć mapę do skali rozmiarów 200x200 metrów żeby pasowało pod narrację jako to szalone zdobycze.


@Nidorian: Każdy powtarzam KAŻDY kto pisze jakieś negatywne informacje względem Ukrainy
  • Odpowiedz
@Nidorian: Na wykopie są tylko przeklejki od masy analityków i ekspertów z twittera, youtube albo nawet od ludzi tam na miejscu itd. Wszyscy co do jednego mówią, że robi się nieciekawie. Jedynie tutaj panuje narracja ''hehe, onuco, ledwo zdobyli Muchosrańsk'

Może przyszła pora zdjąć różowe okulary.
  • Odpowiedz
Najwidoczniej nawet nie wiesz jakie posty wrzucasz, zresztą nie musisz, dostajesz prikaz z góry. Ogarnij się chłopie, naprawdę.


@B3diSoprano: Ładny cancel culture xD. Jakby wrzucał co 10 sekund informacje że jakiś Ukraiński żołnierz zdobył centymetr kwadratowy terenu to by było super. Jakby wrzucał jakieś informacje wyssane z palca typu że Putin się właśnie zesrał czy że jego rak ma raka to też super. O ile wiem to pod tagiem można
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: wrzucanie info na temat rosyjskich(rzekomych) postępów=instant onuca
wrzucanie info na temat ukraińskich(rzekomych) postępów=tak trzymać!
  • Odpowiedz
@darki: przecież ten człowiek nawet pod wpisami o zmasakrowaniu kacapów pod Wuhłedarem potrafił narzekać (wtedy skończyła mi się cierpliwość i go zablokowałem). Tu nie chodzi o to, że wrzuca info na temat ruskich postępów ale o to, że nawet te ukraińskie umniejsza i pisze, że to i tak nic nie da, bo "rosja ma ogromną ilość sprzętu i ludzi", a "zakłady remontowe czołgów w rosji pracują na trzy zmiany"! xD
  • Odpowiedz