Wpis z mikrobloga

Jak tam afera willa+? Pisowi zmalało popracie? XD pewnie tak samo jak po aferze z Odrą czy Orlenem który ponad rok sztucznie zawyżał ceny i każdy Polak przepłacał za pb95 i ropę.
Niestety 7 lat obrzydzania opozycji i Tuska dało efekt. Teraz nawet gdy do drzwi przeciętnego pisowca wejdzie Kaczyński i nasra na środku pokoju a potem da w morde gospodyni domu to pisowskie głąby stwierdzą że Tusk zrobiłby większą kupę i mocniej przywalił z pięści a pan Kaczyński to w sumie nasrał po katolicku i dba o Polskę xDDD Taki mamy obraz. PO zbiera teraz żniwa tego że po wyborach w 2007 nie wprowadził do TVP swoich ludzi by tak obrzydzili i wyśmiewali 2 lata rządów tych pisowskich nieudaczników z lprem że by ludzie dzisiaj rzygali na Kaczyńskiego i nie cierpieli go. A można było zaorać pisowskich nieudaczników i ich rządy 2005-07 na wieki by już nie odrodzili się na nowo.
#bekazpisu #polityka
  • 4
@mateos11: Jak tam afera willa+? Pisowi zmalało popracie? XD pewnie tak samo jak po aferze z Odrą czy Orlenem który ponad rok sztucznie zawyżał ceny i każdy Polak przepłacał za pb95 i ropę.

Czy Circle K, BP, Total, Shell. Moya również przez ponad rok sztucznie zawyżały ceny? Czy tylko Orlen zawyżał i każdy Polak przepłacał za paliwa?
@Bartezzzz: XD Przecież, zawyżanie cen jest na poziomie hurtowej sprzedaży paliw u producenta, którym jest Orlen. A Orlen jest monopolistom w Polsce. Circle K, Total, Shell kupują paliwa od Orlenu. Przed przyjściem Pisu, trochę paliw sprowadzano z zagranicy. Ale Pis, w ramach walki z "karuzelą wat" na tyle to utrudnił, że stało się to dla innych podmiotów nieopłacalne. Oczywiście zrobił to "przypadkiem" i wcaaaale takie zamiaru nie miał. Wszyscy więc kupują
@Dragonan: Circle K, Total, Shell, BP mają swoje rafinerie i nie mają żadnego nakazu kupna paliw od Orlenu. Mieli taką okazję przejąć dużą cześć rynku w Polsce i z tego nie slorzystali skoro orlen tak bardzo okradał Polaków. Ciekawe dlaczego tego nie zrobili?