Wpis z mikrobloga

@101101101: Patrzac na IG bardzo duzo dostal komentow pod walka, wiecej np od Gimpera z Czarem, albo waca z fabijanskim. Wedlug mnie FAME bedzie uzywac go do zestawien z ludzmi z Twitcha i tam generowac nim zasiegi. Maja na kontrakcie POPO i mysle ze beda szukac zestawienia z nim bo on plul na Xayo IND.
@michkoPLX: Ignoruj tego patusa, on do mnie sapie bo go zezlomowalem w innej dyskusji. Chodzi za mna i do mnie ciagle pisze, bo tak mu do glowy wszedlem, Wejdz se na jego profil i popatrz xD

Mimo ze go ignoruje to ciagle sapie, szkoda mi tego polglowka bo nie wiedzialem ze mu takie dziury w glowie zrobie xD

On nawet nie wszedl i nie sprawdzil, sam widzisz jak sie kompromituje próbując
@RafDan: Mnie wrzucił na czarno xD Wrażliwa jednostka z kruchą psychiką i tyle. Ja sam rafonxiem gardzę ale prawda jest taka, że ma zasięgi (może nie na streamach) i potrafi zaciekawić publiczność swoją walką (statystyka > dowód anegdotyczny)
@michkoPLX: Ja tez za nim nie przepadam, kiedys byl smieszny, a teraz na starosc troche odklejka. Ale wystarczy popatrzec jakie robil wyswietlenia na chudych bykach, on tak jak mowisz ma bardzo duze grono fanow, a na tiktoku jego przerobki tez robily kosmiczne wyswietlenia.