Wpis z mikrobloga

@piotr_forsa: jak nie chcesz dołożyć do droższej płyty i zasilacza to nic lepszego raczej się nie wymyśli z xkom od intela. najwyżej procesor zmienić na 12400 i oszczędności użyć, ale nie wiem czy to ma sens. w mojej opinii nie ma.

natomiast xkom ma tutaj konto i czasem dają kod zniżkowy jak się napisze

tu gośc pisał i się odezwali. możesz założyc podobny wątek i napisać w nim czy są
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: a ta płyta głowna którą podesłałeś różni się dużo od tej w zestawie? Widzę że obsługuje procesory 13gen i nie będę musiał aktualizować biosu. Wtedy nie będę musiał wydawać dodatkowych pieniędzy na rozszerzoną usługę składania komputera by mi to zrobili i wystarczy chyba same złożenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: bardzie mi chodziło o to że chcę wybrać tańszą opcję budowania przez nich komputera na x-komie, tą mniej rozszerzoną. Ta podstawowa kosztuje bodajże 160zł a ta z aktualizacją biosu pod i5 13gen kosztuje 260zł. Więc chyba lepiej dołożyć do tej nowszej płyty głównej którą ty podesłałeś i wziąć podstawową opcję budowy? Bo wydaje mi się że ta którą podesłałeś od razu obsłuży ten procesor, bez żadnych aktualizacji.
  • Odpowiedz