Wpis z mikrobloga

@OsobaNiewygrywajaca: spoko jest, dzisiaj tylko raz mi wywalilo obrazki, potem error 429 i czyszczenie przegladarki zeby odpalic wykop, potem tylko znowu obrazki sie popsuły, na koniec juz pikuś, jak odpalałem jakis film na wykopie i przypadkiem obrocilem telefon to robiło refresh strony, ale to tylko dwa razy, a od kilku godzin juz prawie brak problemow
@wykop: powiadomienia i przewijanie komentarzy. Jak klikam powiadomienie to powinno mnie przenieść tam, gdzie jakiś ziomek mi odpisał.

W ogóle fajny był ten stary frontend, gdzie nie było aż tyle JS i to wszystko sprawnie śmigało.
powiadomienia i przewijanie komentarzy. Jak klikam powiadomienie to powinno mnie przenieść tam, gdzie jakiś ziomek mi odpisał


@OsobaNiewygrywajaca: Nad powiadomieniami już pracujemy, a to przewijanie komentarzy omówimy na początku tygodnia - jest spora szansa na zmiany również i w tym temacie (ツ)
@wykop zbudujcie wehikuł czasu i cofnijcie apdejt. od tego czasu ten portal ssie i wieje pustkami.
otwieranie linków w apce to jakiś żart, bo potrafi się wysrać w najmniej odpowiednim momencie, przechodzenie między główną, wykopaliskiem a mikro, po użyciu klawisza wstecz gliczuje interfejs, wymiotło użytkowników a wy zastanawiacie się gdzie popełniliście błąd.
otóż nie słuchaliście użytkowników a teraz dziwicie się, że to nie zagrało.
Ziobro zaskoczenia. dajcie mi bana, jest tu tyle
@wykop czy wy zdobywaliście wiedzę o jakimkolwiek zarządzaniu w wyższej szkołe gotowania na gazie czy stworzyliście portal o mega zasięgu przez #!$%@? przypadek?
bo rozumiem wdrożenie nowej wersji, zmiany, drobne błędy. to się zdarza. ale zrobienie w ramach update jednego Wielkiego błędu z JAKĄŚ działająca funkcjonalnością to jest #!$%@? sztuka. serio. winszuje.