Wpis z mikrobloga

@corryand: Ja się spodziewałem, że wiewiór przegra, bo on ma słabą stójkę i nie walczyli w mma.
Sheeya dużo silniejsza od Jaroniewskiej, która wygląda przy niej jak dziewczynka, więc też się spodziewałem.
Rafonix tak samo zero zaskoczenia, że z Mixerem wygrał. Nie wiem jak można było stawiać inaczej w tych walkach.
@corryand: Następne walki już trudniejsze do wytypowania.
Ale Czarek z Gimperem powinien wygrać.
Boxdel jest dynamiczniejszy i lepszą motorykę ma od Jóźwiaka, więc też obstawiałbym na Boxdela.
Fabijański raczej przegra bo walka w stójce i przy braku doświadczenia, to powinien sobie lepiej poradzić przeciwnik ze względu na lepszy zasięg.
No i Ferrari powinien wygrać z Łaszczykiem, chyba, że dostanie KO jakiś czysty cios na szczękę od Łaszczyka, ale generalnie stawiam na
@corryand: z Wrzoskiem to dla mnie było takie 60/40 na korzyść Wrzoska i ta przegrana przez kontuzje, to faktycznie akurat zaskoczenie, ale reszta nie. Teraz już się zaczynają walki takie trudniejsze do typowania. Te wcześniej to były takie pewniaki prawie. Oprócz tej Wrzoska właśnie.
@corryand: Teraz Ferrari Łaszczyk, ciekawi mnie jak to będzie wyglądało, ale obstawiam, że Ferrari wygra. Jedyną szansę Łaszczyka to widzę, że Ferrari albo dostanie na wątrobę i go zegnie, albo na szczękę czysto dostanie i będzie KO. Bo jednak łaszczyk jest mały i lżejszy, ale bije technicznie i szybko, więc się to przekłada na siłę. Ale generalnie to tak daję 70/30 % na Ferrariego, więc kasę bym na niego stawiał.