Wpis z mikrobloga

Pamiętacie nagranie tego szona co walił się z ponad 50 typami zamiast pilnować dzieci gdy mąż był w robocie? Z nudów właśnie czytam komcie na różnych grupach oraz fanpejdzach FB gdzie był on udostępniany i to jest normalnie dramat. Ja wiem, że baby mogą wiele usprawiedliwić gdy to jest w ich kolektywnym interesie nie bycia osądzaną za skakanie na kutangach, ale myślałem że chociaż w tym przypadku nie będą masowo robić fikołków, bo to zbyt gruby kaliber nawet na kobiecą logikę. Myliłem się xD

Mój ulubiony powtarzający się argument - jest chora, na pewno nimfomanka, powinna iść na terapię. A teraz wyobraźcie sobie analogiczną sytuację że chłop miał zajmować się dziećmi gdy żona jest w pracy i zamiast tego zamawiał sobie hurtowo prostytutki pod dom. Już widzę jak ktokolwiek (a szczególnie kobiety) by go w ten sposób usprawiedliwiały XD

#p0lka #blackpill #redpill #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
AntyBohater - Pamiętacie nagranie tego szona co walił się z ponad 50 typami zamiast p...

źródło: pieczenie p0lek

Pobierz
  • 16
@AntyBohater: Nie wiem co mówiłyby baby chociaż się domyślam.
Zarówno facet jak i kobieta robiąca TAKIE rzeczy jest prawdopodobnie chora/chory. Więc może ustalmy o czym mówimy- o prawdzie czy o podejściu społeczeństwa.
To, że ona ma coś z głową jest bardzo prawdopodobne akurat. Tak samo jak to, że w przypadku faceta pewnie karynki by o chorobie wspomnieć "zapomniały". Nie zmienia to jednak faktu, że ktoś z zimnym podejściem faceta też uznałby
@AntyBohater: no przecież p0lki nigdy nie działają tak zgarnie dopóki sprawa nie dotyczy skakania po fiucie, analogiczna sytuacja miała miejsce 2 lata temu.
Zaostrzenie prawa aborcyjnego czyli ograniczenie możliwości wolnego seksu z top tier mężczyznami i nagle na ulicach setki tysięcy kobiet, od młodych po stare baby wszystkie tylko chętne żeby można było się pruć bez jakikolwiek zobowiązań