Wpis z mikrobloga

>jak znajdziesz rozwiązanie to daj znać proszę


@piesnababy @Harvey_Specter: no znalazłem, uruchomiłem właśnie od nowa vanced na dwóch telefonach, nowym i starym

odinstaluj youtube vanced, potem microg i vanced manager, wywal wszystko

ściągnij nowy manager z ich strony https://youtubevanced.com/dl/manager.apk

zezwól na instalowanie aplikacji z nieznanych zrodel, potem zainstaluj ten plik apk potem zainstaluj microg z poziomu tego managaera a potem youtube vanced i bedzie chodzić, u mnie chodzi na dwóch telefonach
@Ksemidesdelos: mnie tez zdechło jakoś tydzień czy dwa temu i postanowiłem w końcu się za to wziąć (òóˇ)
Po pierwsze nie instalowałem nowszych wersji aplikacji, bo jestem zdania, że jak coś chodzi dobrze to nie trzeba tego ulepszać (wersja 15.43.32). Na ich oficjalnej stronie wyskakuje mi tyle reklam, że nie mogę i nie chce tego już nawet tego stamtąd pobierać ( ͡° ͜ʖ
Na skróty to przytrzymuje aplikacje i klikam w małą ikonkę "i" - przechodzi w ustawienia i robię wyczyść wszystkie dane. Dane konta z YT są więc od razu można działać.
Można też normalnie wejść w ustawienia -> aplikacje -> zarządzanie aplikacjami i tam jej wyszukać
wczoraj mi zblokowali odinstalowywałem i na nowo instalowałem ale nic to nie daje ale zalogowałem się na nowe konto gmail i zaczą działać na nowo ale potrzebuję pomocy aby na tamtym starym koncie też działał bo tam mam całe play listy
dajcie jakieś rozwiązanie