Wpis z mikrobloga

#famemma #wardega

Co jak co ale zwyrol był naprawdę dobrym prowadzącym, jakiego już nie będzie. Teraz oglądamy kółko wzajemnej adoracji walącej sobie konia, jeszcze jak Sylwek był prowadzocym to nawet ten hubert był obiektywny i w miarę to jakoś wszystko trzymał. Nie wiem co teraz jest bardziej żałosne, Boxdel czy Pasut z tymi wszystkimi przydupasami krzyczącymi z trybun.
Jooe - #famemma #wardega

Co jak co ale zwyrol był naprawdę dobrym prowadzącym, jakie...

źródło: wardega

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Jooe: ale czego nie rozumiesz? chłopu się odkleiło od popularności. |Tu zawalaczy w jakiejś klatce, tam gdzieś zatanczy na lodzie z pająkiem na plecach......
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@niezdiagnozowany: W którym miejscu na konferencji czy jakimś programie zwyrol lizał mlekołakowi? Lub w którym momencie był tak stronniczy jak dzisiejsze kółko adoracji>?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@DEJW88:

Pięknie łyknąłeś manipulacje Zwyrola na jego live :D


Jaką maniipulację? Możesz streścic ? Bo nie oglądam tworczosci wardegi, tutaj oceniam go tylko pod kątem prowadzenia konferencji.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@niezdiagnozowany: co dobra źle na szybko przeczytałem. No to dobra komu i gdzie lizal dupsko z mlekołakiem? Przyznam się , że nie śledziłem dokładnie wszystkich konferencji od deski do deski. Na tle obecnego lizania pasuta i huberta zwyrol wypadał dobrze po prostu
  • Odpowiedz
, że nie śledziłem dokładnie wszystkich konferencji od deski do deski


@Jooe: to teraz obejrzyj wszystko wstecz, a do tego czasu sie nie wypowiadaj
  • Odpowiedz
@Jooe: siedzisz na wykopie i nie wiesz, ze tutaj sie nie lubi Wardęgi, bo tak?
Nie bylo zadnego lizania dupy nitrowi, a Muran nie poskladal Sylwka nigdy, niczym i nigdzie.
Bardzo dobrze, że chciał się pozbyć tego patusa z fejmu.

Kolko wzajemnej adoracji widzi jak zwykle cos czego nie ma.
Jak tutaj ludzie sie czepiali kupe czasu, ze Sylwek nie zrobil filmu o "aferze budowlanej", ktory zapowiadal, bo zamiast tego filmu
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@niezdiagnozowany:

przecież Sylwiusz gdzie kaput Jacka i walke z Mlekiem, chciał z fame zrobić maszynkę do zarabiania kasy dla siebie, bez jakiegoś specjalnego angażowania się.


A cała reszta idzie do freków charytatywnie? Dla mnie zwyrol mógłby i zostać prezesem fame i kosić kupę hajsu, czy by się angażował czy nie. Przynajmniej nie #!$%@? sie jak pasut czy #!$%@? czy jak mu tam
  • Odpowiedz
@DEJW88
można dużo mówić, ale akurat prowadzącym był spoko. potrafił w timing i utrzymanie uwagi widza. porównując do pasuta przerastał go o klasę, ale dałbym 2-3 konferencje więcej pasutowi i też by się nauczył/przywyczail do roli. niestety fame chce zmieniać co galę prowadzących co doprowadzi do obniżenia poziomu, podnosząc różnorodność. mimo wszystko statystyczny oglądający pewnie będzie zadowolony
  • Odpowiedz
Nie bylo zadnego lizania dupy nitrowi, a Muran nie poskladal Sylwka nigdy, niczym i nigdzie.

Bardzo dobrze, że chciał się pozbyć tego patusa z fejmu.


@Duszqable: Zwyrol chciał się pozbyć patologicznego Murana ale już patologicznego Mlekozyniaka bronił? Cóż za obiektywizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz