Wpis z mikrobloga

Budowlanka w tym kraju to jakiś żart xd
Oferta pracy w biurze projektowym, na dzień dobry jakiś prosty teścik z wiedzy ogólnej, wszystko pięknie ładnie a co do czego oferowana stawka to najniższa krajowa a potem zobaczymy xd
W wykonawstwie wcale nie lepiej bo za prace w delegacji po 12-14h dziennie płacili po 5 tysięcy gdzie jeszcze dwa lata wcześniej pracując na koparce miałem po siedem xd
Jednym słowem nie warto było się uczyć ani robić nic xd

#budownictwo #pracbaza #studbaza
  • 5
@Qbanek1: niestety tak jest w tym gównokraju. ja poszedłem na nietrudne, przyjemne i wyśmiewane przez wszystkich studia ekonomiczne. rzekomo masowa produkcja bezrobotnych. aktualnie jestem na 3 roku i wlasnie dobilem do 7k brutto (w zawodzie oczywiście). lvl 23 here. prawda jest taka, że ciężki kierunek nie ma gwarantuje ani trochę wysokich zarobków. a o budowlance takie posty lataly po wypoku juz 10 lat temu ()
@Qbanek1
Opłacalne studia to Medycyna/IT/lubiany kierunek, w którym będziesz w TOP 10%
Dla innych polecam gownokierunki i bullshit joby w korpo, gdzie na HO sobie pokolorujesz komórki w excelu. Kto się dał nabrać na politechnikę ten musi przełknąć korpopilla.
rawda jest taka, że ciężki kierunek nie ma gwarantuje ani troch


@Qbanek1: Skończyłem budownictwo 6 lat temu na PK i potwierdzam. Większość absolwentów wtedy szła do biura za minimalną, teraz jest nie lepiej. Poziom studiów był bardzo wymagający. Żałuję, że nie poszedłem wtedy w IT.