Wpis z mikrobloga

Lubię gejów, nie mam do nich nic, mam nawet kumpla który jest gejem, ale niestety #!$%@? najnowszy odcinek The Last Of Us przesadził dość mocno xD nie chodzi tu o sceny oraz wrzucanie innych orientacji seksualnych gdzie się da, tylko chodzi o to, że cały odcinek opowiadał o miłości dwóch homoseksualnych mężczyzn, był nudy i męczący, jakby cały odcinek miał tylko o tym opowiadać. Nie licząc początku (ok 10 minut) i końca (również 10 minut) jest to odcinek o miłości dwóch mężczyzn. Nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu, ale dlaczego #!$%@? o tym jest cały odcinek xD nie dało się jakoś tego streścić? xD pod tym względem jestem zawiedziony, bo czekałem na jakąś ciekawą akcję, a tu niestety nic. Szkoda, zmarnowany potencjał odcinka.

#thelastofus #tlou #hbogo
  • 5
  • Odpowiedz
@Oralgutan: A mnie lbgt nie irytowało, dopóki nie zaczęli tego wciskać gdzie popadnie, aby pokazać to jako nową normę. Ostatecznie stałem się przeciwnikiem homokomando po tym, jak dumnie zaczęli nieść sztandar genderyzmu. Mają we mnie wroga
  • Odpowiedz
  • 1
@Frettka: nie rozumiem xD odcinek był po prosty zły i nudy xD mam prawo przezywać, ponieważ miałem duże oczekiwania co do tego odcinka, a poprzednie były na bardzo wysokim poziomie.
  • Odpowiedz