Wpis z mikrobloga

@thoorgal: A jak to wyglada od strony kosztowej (ile doplacasz za te wode)? To chyba moja jedyna obawa przed przeprowadzka do DFW :) Nie chcialbym co roku byc xxx usd w plecy przez atak zimy, bo to juz ktorys rok z rzedu taka maniana...
@danielobiadek: Nawet na rachunku tego pewnie nie zobaczę. To sa tak małe ilości ze nawet tym się nie martwię. Najwiecej wody idzie na podlewanie trawników w lecie. Wtedy to płace o 50% więcej niż w miesiącach zimowych. W metropolii woda jest tanie, ja mieszkam na wsi (Hood County) i tu za wodę czego płace powyżej $100 za mc.
@thoorgal: Kamien z serca :) Przeprowadzam sie niepredko, czekam na zielona karte, ale przez covid nadal jest backlog, wiec pewnie w 2024. Gadalismy kiedys na PW :) Najpierw bede wynajmowal, wiadomo, ale prawdopodobnie gdzies na polnocy (Princeton wydaje sie spoko, gdyby sie rynek real estate lekko zalamal to moze blizej Plano).
@danielobiadek: Jak tam zielona karta Mireczku? Kiedy przeprowadzka? Coś mi pw mi zablokowali i żadnych nie widzę. Z tego co pamietam to chyba dałem Ci kontakt do Igi? Ona tamte rejony obsługuje. Właśnie z nia tez kupilem dom :)
@thoorgal: Wyglada na to, ze jeszcze 2023 spedze w UK :( Maja mocny backlog i dopiero za pare miesiecy wroca do normalnego tempa procesowania wnioskow. Ciezko powiedziec ile to potrwa, ale zime raczej spedze jeszcze tutaj.

Mam ja na IG juz :)

Pokazesz dom?