Wpis z mikrobloga

@michkoPLX: weź się nie ośmieszaj koleś. bo tu nikt mu hajsu nie daje, no chyba że masz na myśli wszystkie donejty od wykopu, które i tak miały na 2 dzień charge back. Twoja wiedza jest tak uboga jak te wpisy dot. Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 1
@dawidczeta: Bronicie go kiedy tylko jest okazja i mam uwierzyc ze nie wysylacie mu hajsu xDDD jesteście zwykłymi psami magicala i sie z tym pogódźcie. przyczyniacie sie do jego sławy i pośrednio lub bezpośrednio dajecie mu hajs głąby
@michkoPLX: czy ja go bronie? Ty nawet nie masz pojęcia ile osób na tym tagu siedzi i jak jest tutaj społeczność podzielona gdzie 70-80% community go nie broni tylko niszczy. Aż powtórzę ogólnie, że twoja wiedza o tym portalu i tagach jest tak uboga, że mam odczucie że tworzysz swój drugi świat ale w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czy jeśli bym ci dał 20 zł i
  • 0
@dawidczeta: któryś raz was wyjasniam a wy caly czas płaczecie i bronicie waszego boga XD jestescie mentalną miękką pałą bo nawet nie chcesz sie przyznac ze magical to twój bóg i idol
@michkoPLX: ja nie płacze. Tylko staram się zrozumieć ubogą inteligencje jaką jesteś ty. Chętnie bym ci pokazał moje maile, opinie, prywatne wiadomości do danych instytucji/osób w sprawie daniela lecz cenie sobie prywatność i innych instytucji. Ci co mnie znają to wiedzą po czyjej jestem stronie.