Wpis z mikrobloga

#pomocy, #wirus, #trojan, #syfnakompie

Mam mały-wielki problem z komputerem. Mianowicie co kilkadziesiąt sekund wyskakuje mi ikonka na pasku. Wygląda ona jak ikona aparatu/kamerki. Niby nic takiego a jednak żyć mi to nie daje bo:

-gdy to się dzieje, zrzuca mi do paska gry (ostatnio zacząłem grać i jest to b. uciążliwe)

-gdy oglądam film to wychodzi mi z trybu pełnoekranowego

Dostaję już od tego szewskiej pasji. Próbowałem jakieś ad-adware, malware, antywirusy i inne cuda i nie wiem jak się tego pozbyć! Pomóżcie coś, nie wiem... jak dojść co to jest? Czym jeszcze przeskanować? Za każdą radę będę wdzięczny.
kuuuba777 - #pomocy, #wirus, #trojan, #syfnakompie



Mam mały-wielki problem z kompu...

źródło: comment_xVMwtf6XfxK16PX6ZSwxt4RVXA0x3qnC.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@kuuuba777: Here is the solution, go to your services tab on Task Manager then click the admin service icon in bottom right corner. Scroll down to find Interactive Services Detection (UI0detect.exe) and right click on it. Then go to properties after that go down to startup type and put it on disabled, then hit apply at the bottom. This just monitors the user input for interactive services and sometimes it
  • Odpowiedz
@kuuuba777: Typowy szpiegowski aparat który robi ci zrzuty ekranowe + zdjęcia jeśli masz kamerkę w kompie. Wszystko jest przechowywanie w folderze na twoim komputerze, a następnie poprzez internet wysyłane w odpowiednie miejsce ;)

Zmień ustawienia taskbara żeby pokazało nazwę i szukaj po nazwie ;)
  • Odpowiedz
@kuuuba777: Method 1:

Normally, The icon in the taskbar flashes when a program needs attention. The problem is that it does this when one program wants attention while you are working with another application.

Follow this step and check if it fixes the
  • Odpowiedz
@kuuuba777: Tutaj jeszcze coś w razie czego:

I've had the same problem earlier, but I've found the cure...

The flashing icon looks like a camera, but it has to do with a mobile
  • Odpowiedz