Wpis z mikrobloga

Po wczorajszej wieczornej walce z moim #ps2 #konsole w końcu udało mi się podłączyć je do laptopa kablem erhernet,żeby grać w gry ISO z dysku lapka.

Na konsolce mam fmcb (kupione na ebay, wgrane na kartę pamięci).
W fmcb przez program OPL ustawiłem ustawienia sieciowe i działa. Mam kilkadziesiąt gier, które można za darmo ściągnąć np z www. Cdromance.com. Laser oszczędzony i gry się szybko uruchamiają.

Do tego kabel ps2-hdmi i bezprzewodowy pad.
Będę katował stare dobre tytuly:)

Polecam.

Ps mam slimke. Jak ktos ma FATa to można kupic network adaptor i do niego podpiąć dysk.
  • 6
@KingaM mam odblokowany ale na nowym wykopie to nie działa. Próbowałem do kogoś napisać to niby byłem na czarnej liscie a ta osoba twierdziła, że absolutnie nie jestem.

Pisz tutaj. To przecież nic nielegalnego. Dwudziestoletbi sprzęt.
@Kubilaj_Chan: niestety, pw rzeczywiscie nie działa ... Ja za to chciałem spytać jakiego bezprzewodowego pada używasz? Ja mam jakiegoś z aliexpress ale powiem szczerze, że jest strasznie kiepski, nie umywa sie ani troche do Dualshocka 2 - ale nie pogardziłbym brakiem kabli..
@Rinn: ja mam jakiegos noname z ebay. Wyglada dokładnie jak sual shock. Jest spoko ale ostatnio cos traci sygnał. Zamowilem taki droższy z logo sony mimo iż sony nigdy nie robiło takich padów. Przyjdzie za tydzień i zobaczymy. Zamówiłem też usb dongiel BT. Podobno za jego pomocą da się podłączyć pada od ps3 (mam, niedano zmienialem akumulator bo w ogóle nie trzymał).. Jak przyjdzie to b. ędę się bawił. Najwyżej tego
K.....n - @Rinn: ja mam jakiegos noname z ebay. Wyglada dokładnie jak sual shock. Jes...

źródło: s-l400

Pobierz