Wpis z mikrobloga

Jak można w ogóle bronić naród, który od setek lat przynosi tylko zniewolenie, biedę i okrucieństwo?


@kiera1: Można - wystarczy jak Korwin mówić, że Rosjanie byli okupowani przez sowietów.
@kiera1: Tylko, że nikt lub prawie nikt tu nie wybiela ruskich. No chyba, że za takie wybielanie uznasz jakiekolwiek krytyczne komentarze wobec Ukrainy przesiąkniętej korupcją i złodziejstwem w takim samym stopniu jak Rosja
@kiera1: Jak można wybielać Rosjan po tym co oni robią na wojnie. gwałty zabójstwa na cywilach. Strzelanie do bloków mieszkalnych ostrzeliwanie korytarzy humanitarnych. Njabardziej mnie ten filmik uderzył chyba z Buczy nagrany przez samych Rosjan. Strzelanie do przejeżdzających cywilnych samochodów i ludzi ( to było chyba już po przejęciu miasta)
@kiera1:
Tak tylko przypomnę że jeszcze niedawno wykopy chciały się umawiać na wykop piwo z Ruskimi z ich wykopu xD gdzie nasz wysłannik kajał się przed pikabusznikami za nasz prawacki rząd, wyjaśniając że to oni są antyrosyjscy a nie społeczeństwo xd
ale całe stada ameb typu @Krzysztof53647 co najwyżej potrafią przypomnieć sobie nagłówek artykułu którego nigdy nie przeczytały
Btw co do wybielania Ruskich, to przez dekady (i robi to w dalszym
Pobierz huncwot_ - @kiera1:
Tak tylko przypomnę że jeszcze niedawno wykopy chciały się umawia...
źródło: 3984FD37-2544-4B07-B4E1-B089312E7259
@Krzysztof53647: o czym ty do mnie piszesz cymbale xdddd 21 wiek a ty straszysz ruskimi nazistami gdy ukr oficjalnie przymyka oko na azowocow majacych takie same konotacje xddd zdradze ci mega sekret, skup sie - wszyscy dawno maja #!$%@? w #!$%@? o nazistach, to narracja dla debili sprzed pol wieku, elo
@hekktik Ale idoto, tylko ty tu mówisz o nazistach. Ja o tym nawet nie wspomniałem ani nie pomyślałem.
Btw ładnie powielasz ruska propagnade na temat azovców ( ͡º ͜ʖ͡º)
Coś sobie ubzdurałeś, że niby ja coś powiedziałem i teraz prowadzisz swoją walkę słowna, słowotok #!$%@?.
Niech zdane, #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)