Wpis z mikrobloga

@Rogogon5: Znam podobną historię. Nie chcę za dużo pisać ale podobny schemat. Przykładna rodzinka, wierzący itp. Laska wychowana też w wierzącej rodzinie. Po jakimś czasie żona zaczęła się puszczać. Ogłoszenia na stronach itp. Nawet jakoś się bardzo nie kryła- pewnie miała męża za idiotę. I to full serwis- pełne wyuzdanie. Koleś rozegrał to na zimo- zebrał dowody, detektyw itp.
Chcę przez to powiedzieć, że musi widocznie istnieć jakiś schemat (ta
  • Odpowiedz
@Rogogon5: niestety tresc 18+ wymaga konta na Twitterze.
ALE jak wrzucisz linka do twittera jako obrazek do komentarza to PUF i dzieje się magia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawel8989: Nie napisałem tego jako usprawiedliwienie tylko jako...ciekawostkę.
W dodatku jeśli to jest jakaś choroba psychiczna to częściowo nie jest to jej wina. Tak samo jak w sądzie traktuje się inaczej chorych psychicznie morderców.
O #!$%@? to by można mówić jak by "zwyczajnie" go zdradzała okazjonalnie albo ze stałym kochankiem. Mamy tu chyba przykładnej chrześcijanki która zmienia się w rozwiązłą #!$%@?ę która miała ochotę na grupowy sex i jedno spotkanie
  • Odpowiedz
Teraz cały internet ją zjedzie. Nie jestem pewien, czy słusznie do końca. Z


@To_ja_moze_pozamiatam: jak na razie to internet jedzie po nim. Nie zdziwi mnie, jak skończy się rozwodem z jego winy, alimentami na byłą żonę i dzieci (nawet jeżeli nie byłyby jego). Sądy w Polsce są sfeminizowane a mężczyźni dyskryminowani.
  • Odpowiedz