Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #raportzakcji

Obiecany update.

Sprawa zgłoszona dziś po 11 straciłem przez tego jegomościa prawie cały dzień, ale niech tam.

Wspólnie z Panami Policjantami oglądaliśmy to gówno dwukrotnie i w protokole wypisywaliśmy poszczególne zarzuty. Na nieszczęście dla siebie Pan M dość dobrze sprawdził co robię czy mam dzieci itp sprawa podciągnięta bezpośrednio pod paragraf 190a KK co dalej a no, tyle że Albercik zostanie wezwany w charakterze świadka, bo moderował tego gniota i jego dane przypadkiem posiadałem, Mama dostanie wezwanie dla Luciana i na razie tyle.

Sytuacja zmieni się, jeśli nasz antagonista postanowi zawitać do kraju, ale to już z racji prowadzonego postępowania muszę zostawić dla siebie.

Z mojej strony to tyle zostałem poproszony Przez Panów, aby ograniczyć swoją aktywność na tagu wiec, aby nic nie popsuć staje się niemym obserwatorem.
##!$%@?
Pshemek78 - #raportzpanstwasrodka #raportzakcji

Obiecany update.

Sprawa zgłoszona d...

źródło: Screenshot_20230130-160711_Gallery

Pobierz
  • 45
@Maneharno: wiesz mówienie o córce że się wszystko dowie , że dzieci nie dają jej żyć w szkole. (tak cytuję z głowy) to co to jest ? Jemu nikt nie groził (machajowi) , ludzie z niego się naśmiewali , czasem przeklinali że jest ruską onucą i faszystą a jego nałożnicę nazywali ku.... i tyle.Fakty. Nikt tu nic nie wymyślał tylko komentowal co robił i robi.Co on ? Nazywanie kogoś konfidentem bo
@Justyna16: A jak nazwać kogoś, ktoś za dobroć materialną płatna co miesiąc w postaci 300 dolarów plus napiwki, jak się dobrze sprawdzi, oddaje się między innymi uciecha cielesnym, plus pozwala nagrywać swoje ciało, ale nie w sensie normalnego nagrywania, tylko wręcz zbliżeń na jej biust, krocze, dupie. Przecież w normalnym kraju to by dostał karę, za wykorzystanie swojej pozycji względem pracownika
@kotlet_mielony1: W skrócie:
Istnieje sobie Adam M w internecie i nagrywa swoje życie. Kiedyś w Chinach, a teraz w Kambodży.
Jest grupa koneserów patologi, która żywo komentuje poczynania jego i jemu podobnych osobników. Pod wpływem napojów wyskokowych Adama M ponosi fantazja. Czasami odnosi się do wpisów lub bezpośrednio jak to określa hejterów. Tym razem postanowił posunąć się dalej i zaczął mówić, że jeżeli nie zostaną wycofane oskarżenia co do jego konkubiny,
xdddd Ale bycie konfidentem to przykład zgłoszenia na sąsiada, że robi na czarno, albo że się sprzedaje swoich kolegów w ekipie. A przy zniesławieniu i groźbach karalnych, mając małe dziecko to tak nie działa kolego


@patryk-dabrowski333: Patologi nie wytłumaczysz.. dla nich myślenie jest proste, ja na załączonym memie, który powstał aby niektórym ludziom coś uświadomić ale nie dotarło
r5678 - > xdddd Ale bycie konfidentem to przykład zgłoszenia na sąsiada, że robi na c...

źródło: RBJzqNKdQ5WdVlwriITttc9vsttSadvG

Pobierz
@Pshemek78: szacunek, życzę powodzenia w walce. Mnie dodatkowo rozpie..la, jak to Machaj niby szanuje konkubinę, staje w jej obronę, itd. a wola ja jak psa, nawet dupy nie ruszy sprzed komputera, i niby tak dużo robi itd. Biedna sierota zapie.... w prawo i lewo a teraz jeszcze wykorzystuje Ją do ataku.