Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #raportzakcji

Obiecany update.

Sprawa zgłoszona dziś po 11 straciłem przez tego jegomościa prawie cały dzień, ale niech tam.

Wspólnie z Panami Policjantami oglądaliśmy to gówno dwukrotnie i w protokole wypisywaliśmy poszczególne zarzuty. Na nieszczęście dla siebie Pan M dość dobrze sprawdził co robię czy mam dzieci itp sprawa podciągnięta bezpośrednio pod paragraf 190a KK co dalej a no, tyle że Albercik zostanie wezwany w charakterze świadka, bo moderował tego gniota i jego dane przypadkiem posiadałem, Mama dostanie wezwanie dla Luciana i na razie tyle.

Sytuacja zmieni się, jeśli nasz antagonista postanowi zawitać do kraju, ale to już z racji prowadzonego postępowania muszę zostawić dla siebie.

Z mojej strony to tyle zostałem poproszony Przez Panów, aby ograniczyć swoją aktywność na tagu wiec, aby nic nie popsuć staje się niemym obserwatorem.
##!$%@?
Pshemek78 - #raportzpanstwasrodka #raportzakcji

Obiecany update.

Sprawa zgłoszona d...

źródło: Screenshot_20230130-160711_Gallery

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Justyna16: uporczywe nękanie to stalkowanie pod to podchodzi?
on mu groził na tym lajwie, czy tylko zniesławił co jest ścigane z oskarżenia prywatnego... a okej groził mu, że wyciekną mu jego dane.
  • Odpowiedz
@Maneharno: wiesz mówienie o córce że się wszystko dowie , że dzieci nie dają jej żyć w szkole. (tak cytuję z głowy) to co to jest ? Jemu nikt nie groził (machajowi) , ludzie z niego się naśmiewali , czasem przeklinali że jest ruską onucą i faszystą a jego nałożnicę nazywali ku.... i tyle.Fakty. Nikt tu nic nie wymyślał tylko komentowal co robił i robi.Co on ? Nazywanie kogoś konfidentem bo
  • Odpowiedz
@Justyna16: A jak nazwać kogoś, ktoś za dobroć materialną płatna co miesiąc w postaci 300 dolarów plus napiwki, jak się dobrze sprawdzi, oddaje się między innymi uciecha cielesnym, plus pozwala nagrywać swoje ciało, ale nie w sensie normalnego nagrywania, tylko wręcz zbliżeń na jej biust, krocze, dupie. Przecież w normalnym kraju to by dostał karę, za wykorzystanie swojej pozycji względem pracownika
  • Odpowiedz
@kotlet_mielony1: W skrócie:
Istnieje sobie Adam M w internecie i nagrywa swoje życie. Kiedyś w Chinach, a teraz w Kambodży.
Jest grupa koneserów patologi, która żywo komentuje poczynania jego i jemu podobnych osobników. Pod wpływem napojów wyskokowych Adama M ponosi fantazja. Czasami odnosi się do wpisów lub bezpośrednio jak to określa hejterów. Tym razem postanowił posunąć się dalej i zaczął mówić, że jeżeli nie zostaną wycofane oskarżenia co do jego konkubiny,
  • Odpowiedz
xdddd Ale bycie konfidentem to przykład zgłoszenia na sąsiada, że robi na czarno, albo że się sprzedaje swoich kolegów w ekipie. A przy zniesławieniu i groźbach karalnych, mając małe dziecko to tak nie działa kolego


@patryk-dabrowski333: Patologi nie wytłumaczysz.. dla nich myślenie jest proste, ja na załączonym memie, który powstał aby niektórym ludziom coś uświadomić ale nie dotarło
r5678 - > xdddd Ale bycie konfidentem to przykład zgłoszenia na sąsiada, że robi na c...

źródło: RBJzqNKdQ5WdVlwriITttc9vsttSadvG

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pshemek78: szacunek, życzę powodzenia w walce. Mnie dodatkowo rozpie..la, jak to Machaj niby szanuje konkubinę, staje w jej obronę, itd. a wola ja jak psa, nawet dupy nie ruszy sprzed komputera, i niby tak dużo robi itd. Biedna sierota zapie.... w prawo i lewo a teraz jeszcze wykorzystuje Ją do ataku.
  • Odpowiedz
@Pshemek78: nie rozumie cie człowieku i reszty tej swołoczy co ci kibcuje, nazywasz kogos prostytutka, nie znasz tej osoby- jesli ci sie nie podoba kanał to czemu ty i reszta osob ogladacie to ? jak można byc dla drugiego człowieka takim wrednym?
  • Odpowiedz