Wpis z mikrobloga

  • 16
@corryand: i ogolem nie ciesze sie z tego. Strasznie smutny byl ten film, wspolczuje mocno Kartonii bo to Mortalcio przestal kochac nie ona... to bardzo boli. Bardzo szkoda bo pasowali do siebie idealnie. Ciekawe co chlopowi w glowie sie poprzestawialo, szkoda 5 lat marnowac, zwlaszcza ze tez bardzo zzyli sie ze swoimi rodzinami. Dziwne, ze nie probowal pojsc na terapie dla par i chociaz dac szanse odbudowac te uczucia i emocje.
  • Odpowiedz
@corryand: na twitterze piszą, że jak mieli ten projekt "kumple" w Anglii to też się rozstali i też przez Mortala ale potem zrozumiał, że popełnił błąd i prosił Wikę i to żeby wróciła do niego.
  • Odpowiedz
@corryand: @corryand mnie bardziej rozwala to co się działo w ich głowach, że wiedzieli jak to wygląda ale "projekt" i musieli trzymać to do końca w sobie, mimo że były problemy i w ogóle to dalej mieszkali razem i musieli "pracować" wspólnie nic nikomu nie mówiąc...
  • Odpowiedz
  • 1
@Kamilek2323: a to ja w tych czasach ich nie ogladalem, dopiero szybko nadrabialem filmy ostatnie tuz przed tym jak je ukryli na kanale przed dolaczeniem do Genzie. I na dlugo sie rozstali? Polecial do innej laski czy jaka wtedy mial wymowke?
Jak widac, nie ma co dawac drugich szans i przyjmowac kogos kto nas zostawil bo zostawi poraz kolejny. Zyskuje sie tylko pare obludnych lat szczescia, a w efekcie tak naprawde
  • Odpowiedz
  • 4
@Lapidarny: noo strasznie #!$%@? to.. ciekawe jak dlugo Mortalcio gral przez Eika i pod kamery ta milosc. Zwlaszcza, ze przeciez im zorganizowali calkiem niedawno udawany slub i tam Mortalcio chyba nawet sie wzruszyl. I co tak szybko mu sie odwidzialo? Olsnienia dostal? Mhm ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe jak to olsnienie ma na imie
  • Odpowiedz
na twitterze piszą, że jak mieli ten projekt "kumple" w Anglii to też się rozstali i też przez Mortala ale potem zrozumiał, że popełnił błąd i prosił Wikę i to żeby wróciła do niego.


@Kamilek2323: Nie, to było inaczej. Najpierw nagrywali razem w Anglii i z tego co pamiętam to tam mieli kryzys (albo rozważali rozstanie albo się rozstali na krótko nic nie mówiąc). W Anglii głównie nagrywali z rodzicami Mortalcia
  • Odpowiedz
@corryand: a imo właśnie do siebie nie pasowali, zauważyłem to już kiedyś; zawsze było widać że Wika się bardzo stara i chyba nigdy nie było to odwzajemnione ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a Mortalcio to turbo cringe kretyn, bawi mnie jeszcze jego przekonanie o tym że potrafi śpiewać i robi dobrą muzykę XD
  • Odpowiedz
  • 1
@rzapom: mi pasowali do siebie ale tak jak mowisz bylo widac, ze to Wika bardziej sie stara a Mortalcio to wielki dzieciak. Ja Mortalcia akurat lubilem ogladac na filmach i te jego cringowe zachowania tez ale teraz mam niesmak, dziwnie sie bedzie och ogladac osobno. A co do muzy rowniez uwazam, ze robi slaba xd raz mu sie udalo fajnie krzyczac wrecz wjechac w jakies nucie Genzie i to na tyle
  • Odpowiedz