Wpis z mikrobloga

Jak tak dalej pójdzie to żołnierzy nawet im oddamy.


@Adameks51: niby tak, ale jednak widzisz nie, bo clue dawania Ukraińcom broni, to właśnie fakt, że nasi żołnierze nie muszą walczyć z ruskimi, a ruska zdolność do walki będzie dalej redukowana.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: nie, nie styka bo samolot to nie jest passat w gnoju który może 10 lat bez serwisu #!$%@?ć. Do sowieckich latadeł brakuje części zamiennych, naturalna kolej rzeczy to przejście na sprzęt zachodni. A Polska oddając kilka sztuk f-16 może uczynić taki sam krok jak było z oddaniem kilkunastu Leopardów i zachęcić kraje NATO do zrzutki
  • Odpowiedz
@Adameks51: oddalbym sie Zelenskiemu, jesli mialoby to mu poprawic humor a jestem facetem i gardze lgbt. Wzialbym jego betlo z tozkosza choc penisy mnie brzydza. Zrobilbym to z dwoch powodow: z szacunku do Ukraincow i dlatego, ze Was onuce dupy by bardziej bolaly, ze polaczek dal sie tak zdominowac prezydentowi Ukrainy, niz mnie, po tym, jak Chad Zelenski by ze mna skonczyl
  • Odpowiedz
@Adameks51: a po co nam te f-16 jak nie do walki z ruskimi? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD I to jeszcze ktoś inny musi ryzykować życie w walce. Czy może być idealniejsza sytuacja?
Ładne srańsko tam macie zbrodniarze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Adameks51
jak nie oddamy, to samo w końcu się z nimi zmierzymy. nasi będą umierać i nasze miasta będą burzone. samoloty i czołgi to żadna cena w porównaniu do życia
  • Odpowiedz
@washington @easy_rider_ @mango2018

jesteście albo płatnymi trollami, albo pozytecznymi idiotami. Żaden człowiek, który choć trochę potrafi myśleć, nie klaskał i cieszył by się, gdy władze jego własnego kraju oddają za bezcen własny sprzęt wojskowy, którego zastąpienie/uzupełnienie będzie trwało latami (o ile zdąży się to zrobić w czasach, gdzie globalny konflikt może wybuchnąć w każdej chwili).

Naprawdę trzeba mieć nie po kolei pod sufitem, żeby nie dostrzegać patologii tej sytuacji.
  • Odpowiedz