Wpis z mikrobloga

Postanowiłem podzielić się swoimi uwagami na temat serwisu, które były dostępne lub działały w poprzedniej wersji, a których teraz brakuje lub są popsute, a ich brak mnie irytuje:

- brak infinity scrolla na tagu.
- opcja najlepsze wpisy na tagu w zależności od tagu wyświetla wpisy z różną liczbą plusów. Dla tagu #mecz lub #skoki są to aż 30 plusów. Dla tagu #pilkareczna są to ledwie trzy plusy. Kiedyś niezależnie od tagu wartością graniczną było 6 plusów.
- nie można zmienić tagu klikając na nazwę tagu na górze, i wpisać jego nazwę.
- czarne listy nie działają w znaleziskach w zakładce hity.
- w znaleziskach jak i we wpisach nie pokazuje wszystkich odpowiedzi na jednej stronie, i trzeba przeklikiwać pomiędzy stronami.
- w znaleziskach pokazuje tylko dwie odpowiedzi do komentarzy.
- po dodaniu komentarza do postu za pomocą okienka na dole ono znika, i aby dodać kolejny trzeba albo odświeżyć stronę, albo kliknąć odpowiedz pod postem lub komentarzem.
- kiedyś przy liście osób plusujących wpis jako pierwsze były wyświetlane osoby, które obserwowaliśmy.
- wydaje mi się, że kiedyś można było otworzyć wpis w nowej karcie klikając w pole, nowe komentarze.

#wykop #wykop20 #nowywykop
  • 5
@Piekny_Maryjan: brak opcji wpisania innego tagu na górze w miejscu początkowego tagu, to po prostu ogromne utrudnienie. Brak tego dyndzla czy płotka, gdzie pokazywały się ładnie wszystkie tagi, nowe wpisy z obserwowanych tagów. No i najważniejsze, z tego serio ciężko korzystać - próbowałem tego używać podczas Ekstraklasy, nie da się. Nowe wpisy się nie pokazują, trzeba kilka razy odświeżać stronę by nowe wpisy przyszły, wywala czasem plusy. Dramat ogólnie(
@Piekny_Maryjan: zbyt duża liczba plusów dla zakładki "najlepsze" i brak możliwości zmiany tagu klikając na jego nazwę to dla mnie największe problemy. "Najlepsze" w tej chwili pokazuje wpisy sprzed kilku godzin, bo wiadomo że poza meczami reprezentacji czy LM ciężko o wpisy z kilkudziesięcioma plusami. Często również gdy wchodzę w powiadomienia, bo dajmy na to ktoś mnie otagował w komentarzu to nawet jak kliknę na to powiadomienie i zobaczę komentarz, to