Wpis z mikrobloga

Zgłosiłem się kilka dni temu do testów aplikacji iOS bo chciałem pomóc. Mam 30 lat a jestem w tym serwisie codziennie od 15. Zgłosiłem się pomimo, że za takie rzeczy powinno się płacić i nie ma tu miejsca na dyskusje. Obserwuję upadek tego portalu od dawna i od dawna jest mi przykro jaki upadek zalicza pamiętając go jeszcze dekadę temu. No i dostałem odpowiedź mejlem, że dziękujemy za chęci, jest Pan przyjęty, odezwiemy się. No i się nie odezwali ale za to dzisiaj zapytali czy jestem zadowolony ze zgłoszenia.

Wykop czy wy z c---a spadliście?

#wykop #gorzkiezale #administracja #ioswykop #afera #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanderalek: To pa na moją konwersację z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, dałem się nabrać bo sądziłem, że te kilka dni do końca bana nie powinno być przeszkodą w jego zdjęciu - ale jak widać nawet w tak błahych sprawach wykop leci w prącie z użytkownikami.

Wczoraj przyszedł mejl "czy jesteś zadowolony ze zgłoszenia" - jeszcze nie wybrałem co tam wysłać w odpowiedzi , ale
WaveCreator - @Sanderalek: To pa na moją konwersację z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, dałem si...

źródło: wykopsmieszki

Pobierz
  • Odpowiedz