Wpis z mikrobloga

Ludzie tez trochę się ogarnijcie z tymi PRAWILNYMi komentarzami o Gośce że ja zatrzymali. Wy sobie siedzicie w domku i zgasicie sobie streama kiedy chcecie, a sąsiedzi maja tam cały czas na okrągło z nimi problem. Imprezy praktycznie codziennie. Ludzie tam normalnie chcą żyć, chodzą do pracy, są dzieci a tu hałasy, codziennie impreza, muza, goście, Policja puka do drzwi .Przypomnijcie sobie jak było z atakami bom..mi co przyjeżdżała straż karetka i reszta służb i to zdarzało się kilka razy pod rząd. Rodziny w nocy stały na mrozie, a na następny dzień do pracy/szkoły. OCZYWISCIE TLUMACZENIE ZE WSZYSCY CHCA NAS ZNISZCZYC. Policja nie raz przyjeżdżała teraz na dniach, pukali do drzwi, to Danielek ich zlewał. Gasił światło, wyłączał mikrofon i robił z nich wariatów. Dzieciaki pewnie dzwonili na komendę i zgaszają co tam się dzieje co stream. W końcu się wzięli za to bez dyskusji z nimi, bo po dobroci nie da rady i oczywiście DANIEL POKRZYWDZONY. Zastanówcie się czasami co piszecie bo jestem pewny ze jak byście mieli takiego sąsiada przez którego nie możecie spać i cala rodzina na tym cierpi (dzieci, zona) to byście tez z tym walczyli i nie patrzyli czy zakuta w kajdany, na glebie czy nie. #danielmagical
  • 7
@jez777
To co robisz to, zezwolenie na przekraczanie prawa przez mili.. znaczy policję. Tak jak zgodzę się, że nie mają z nimi za wesoło, tak nie ma zezwolenia na takie zachowanie i przekraczanie swoich uprawnień.

Dzisiaj zawijają gohę, jutro mogą zawinąć kogoś normalnego i domniemać podobne problemy, które nie będą istnieć, a osoba jest po prostu nielubiana przez policjanta albo inną osobę która nasyła ową policję. Trochę wyobraźni przyjacielu.
@jez777: Jeśli rodzinom w bloku/na osiedlu się to nie podoba, zawsze mogą iść do sądu. Myślę, że nie zawahają się mu wlepić kolejnej kary, bo za każdym razem mu się obrywa :P Natomiast to, że zawinęli Gohę w ten sposób nic nie dało. Jak widać na melinie dalej będą wrzaski i imprezy, zawinięcie jednego domownika nic nie da. Tutaj trzeba eksmisji, z tego co wiem to mają potężne długi, ale czemu