Wpis z mikrobloga

Obawiam się, że ten plankton, który w dość masochistyczny sposób stara się resztkami sił generować obecnie ruch na serwerach Wykopu oraz Hejto to już ostatni walczący użytkownicy małych i średnich portali społecznościowych (w tym przypadku – agregatorów treści) tuż przed ostatecznym #!$%@? się tychże z rowerka na rzecz Instagramów, Facebooków i innych syfów, należących do dzisiejszych internetowych monopolistów.

Nawet jeśli zsumować wszystkich tych, którzy są aktywni – wrzucają jakieś treści i generują dyskusje na #wykop oraz #hejto, to i tak te liczby wyglądają żałośnie w porównaniu z tym, ile osób siedziało tu, na Wykopie, jeszcze miesiąc temu. Ci, którzy się nie udzielają już nie powrócą, albo wróci ich garstka. Koniec starego Internetu. W zamian dostaliśmy trochę bardziej interaktywnego Netfliksa.

Dziękujemy, Wykop! Dziękujemy @orlen_lite!

#zalesie #internet #nostalgia #facebook #instagram i oczywiście #bekazpisu
Pobierz moby22 - Obawiam się, że ten plankton, który w dość masochistyczny sposób stara się r...
źródło: e49a202f8466e48f50b70ddca6fbfd1e
  • 9
@Reretos: oj przykro, przykro. Ostatnio zamknęło się jedno, duże samochodowe forum marki "x' i na FB na grupie fanów wysyp narzekania, że ale dlaczego zamknęli, dlaczego, jak tam tona poradników była, książek serwisowych, zaufanych mechaników w każdym województwie itd., a ostatni pst na forum z 2021 roku...
@moby22: no ja już próbowałem dawać szansę wykopowi, ale z tego się po prostu nie da korzystać. Z drugiej strony hejto też jest jakieś takie nie wiem... Chyba czas się przerzucić na reddita :/
@moby22: @larine: @Reretos: @dafto: @a2t1: O ile pamiętam niemal po każdym popularniejszym wpisem tego typu pojawia się sugestia stworzenia oddolnie czegoś nowego. Nawet jakiś czas temu kolo proponował, że sypnie hajsem na infrastrukturę. Ale nikt tematu nie podłapuje, a robić sztukę dla sztuki nikomu się nie chce. Te narzekania to tylko gadanie. Gdyby była chociaż niewielka, ale dobrze zorganizowana społeczność typu 80-100 użytkowników, to można by już
@moby22: Jak ten #!$%@? wykop po prostu nie działa. Nawet jak mi odpiszesz na tę wiadomość to bardzo ciężko będzie mi przeczytać Twoją odpowiedź, TRAGICZNY jest ten nowy wykop. Dosłownie irytują mnie próby korzystania z nowej wersji, bubel.