Wpis z mikrobloga

Już trochę czasu minęło od nowego releasu wykopu, ale dalej mnie mierzi niemiłosiernie. Wszystko tak zaprojektowane, żeby trzeba było kliknąć/otworzyć w nowej karcie, np. kolejne strony komentarzy czy choćby kiedy chce się sprawdzić, ile osób obserwuje dany tag (kiedyś to było widoczne bez klikania na niego). Jeśli to skok na kasę poprzez zwiększenie liczby wyświetleń reklam, to coś im nie poszło. Nie dość, że ludzie używają adblocka, bo bez tego nie da się funkcjonować, to jeszcze ruch na stronie jest zdecydowanie mniejszy.

#wykop #wykop20 #mikroblog #zalesie ale po co ja to w ogóle taguję, mało kto to przeczyta
  • 11
@LeVentLeCri: o dzięki. Widziałem tę poradę i testowałem na powiadomieniu w znalezisku, a tam nie działa. Na mikroblogu już tak, chociaż tyle.
Z drugiej strony wolałbym, aby to działało w znaleziskach, bo tam każdy komentarz z odpowiedziami trzeba rozwijać i szukać powiadomienia, a na mirko raz rozwiniesz i szybciej przejrzysz.
Mam nadzieję, że naprawią to w znaleziskach. Przy okazji, ktoś pisał, że wyszukuje po nazwie użytkownika ctr+F, ale u mnie to