Wpis z mikrobloga

- Yyy, jest pan na tagu #heheszki… od ilu lat Pan śmieszkuje na wypoku?
- Ja dopiero zacząłem śmieszkować, ja byłem na elektrodzie, a tu sobie śmieszne obrazki oglądam, bo tam bana dostałem.
- Elektroda, to pewnie bardzo ostrożnie trzeba postępować?
- No jak saper, raz się myli, nie? A jak się pomylisz, to popiół zostaje po Tobie i "temat zamykam".
- Przepraszamy, musi Pan zejść. Wykop 2.0 jedzie
- #!$%@? z tą..to powinni zblokować, nie powinni wdrażać, #!$%@? wielka moderacja #!$%@?, za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z reklam, #!$%@? #!$%@?! I tak powiem, heh. Że połowę developerów tych 15k to bym zwolnił w piździec, połowę testerów i tu moderację bym #!$%@?ł, oni sobie tylko #!$%@?…co?!
- Mod: ostrzeżenie!
- Dobra, tera #!$%@? #!$%@? mnie jak wywiad udzielam. Haha, no i co dalej powiem #!$%@?… jestem bardzo wylewny, bo mnie boli, nie? Pińcet plusów i w gorących? to trzy tysiące na stare. Oszukali mnie, banda złodziei poznańskich, decydentów #!$%@?, takich jak tu chodzą, nie?
- No.. A to, a dużo Pan smieszkuje na mirko?
- No w takim śmieszkowaniu co mi daje, trzy komentarze pod moim wpisem, to jest śmiech też na sali… śmiech na sali, nie?… a tu o #!$%@? "pierwszy komentarz", #!$%@? "drugi komentarz", o i #!$%@?..dobra..

#heheszki #humor #pdk #klasyk #nowywykop #wykop #wykop20
kofie - - Yyy, jest pan na tagu #heheszki… od ilu lat Pan śmieszkuje na wypoku? 
- Ja...

źródło: ewn

Pobierz
  • 11