Wpis z mikrobloga

Jak wygląda pożyczanie gier na steam?
Bo w dość starym artykule jest "dwie osoby nie mogą korzystać jednocześnie z tej samej biblioteki. To znaczy w tym samym czasie możesz grać albo Ty, albo Twój znajomy – nawet jeśli włączacie dwie różne gry".
To aktualne jeszcze? Czy można pożyczyć i każdy se gra w co chce.
2. Jak wygląda obecnie pożyczanie gier pudełkowych? Wiem że się dociąga dużo danych z neta ale czy gra jest przypisana do danego konta i potem nie można jej już pożyczyć lub sprzedać?
#steam #gry #grykomputerowe #grajzwykopem
  • 5
To aktualne jeszcze?

aktualne

Jak wygląda obecnie pożyczanie gier pudełkowych?

jak ktoś chce sobie na półce postawić to możesz mu pożyczyć

Wiem że się dociąga dużo danych z neta

taka FIFA zajmuje 100GB, wyobrażasz to sobie na płytach w pudełku? w pudełkach masz klucze do aktywacji gry na steam/eaplay/ubisoftconnect/etc.

czy gra jest przypisana do danego konta i potem nie można jej już pożyczyć lub sprzedać?

dokładnie tak jest
@Koller:
To nie wiem co robię źle. Gdy właściciel konta gra ja na swoim nie mogę w te jego udostępnione mi


@dwiestronyhistorii: przecież masz odpowiedź w pierwszym poście

dwie osoby nie mogą korzystać jednocześnie z tej samej biblioteki. To znaczy w tym samym czasie możesz grać albo Ty, albo Twój znajomy – nawet jeśli włączacie dwie różne gry


Can two users share a library and both play at the same time?
No,
@Koller
Jak się komuś chce tak bawić to można. Wtedy jeżeli to singleplayer i nie zależy nam na osiągnięciach, to można zainstalować grę, przejść w tryb offline i mogą grać wszyscy na raz.