Wpis z mikrobloga

@godlike
ja mam i to duzy z tym co pokazales
dlatego nie chce na nich glosowac
ale popieram ze oni jako jedyni zamkneli by przestepcow z rządu tam gdzie ich miejsce - w wiezieniu
i wprowadzili wolny rynek
mimo to nawet jesli zaglosuje na nich to z obrzydzeniem
@godlike: nie zauważyłeś, że po serii prorosyjskich wypowiedzi Janusz udał się na emeryturę? Ale fakt z polityką zagraniczną mogłoby być u nas lepie. No cóż nie mozna mieć wszystkiego. I jak to napisałeś dla mnie targowica 2 to cała reszta sceny politycznej - tfu na nich
@Disco_Devil: nie słyszałem, że odszedł. A nawet jeśli to czy nie byłby nadal jej ideologiem? Dla mnie, przy konfie wizja Polski w EU to coś na wzór obecnych Węgier, a w dłuższej perspektywie Białoruś.
a gospodarczo obie partie są okej więc mam dylemat.


@daktylekN: konfederacja nie ma żadnego programu ws. gospodarki poza populistycznym #!$%@?, które nie ma racji bytu. Nawet ich najbardziej optymistyczne liczby się nie spinają, nie mówiąc już o tym, że nie na wszystko by się zgodzili socjaliści z RN, a w tej chwili to oni stanowią trzon partii
@daktylekN: dlaczego światopoglądowo to dno? Wolnoć Tomku w swoim domku. To co dwoje dorosłych ludzi robi w zaciszu domowym nie powinno być sprawą debaty publicznej i na pewno nie kwestią w sejmie. A co do aborcji to w którym momencie zarodek staje się człowiekiem? W 1, 12 tygodniu czy może w chwili urodzenia?