Wpis z mikrobloga

Dlaczego w nowym wykop nie widać informacji o autorze wpisu treści 18+? Przywróćcie proszę też widoczność tagów, bo nie wiem czego dotyczy takie NSFW. Zakładając, że nie korzystam z czarnej listy, chciałbym wiedzieć kto wrzucił taki post i czy treścią wpisu będzie goła baba, złamana noga, wulgarny tekst, czy inny furras.
#wykop #wykop20 @m__b
Matias - Dlaczego w nowym wykop nie widać informacji o autorze wpisu treści 18+? Przy...

źródło: Screenshot_2023-01-28-05-43-53-812-edit_com.microsoft.emmx

Pobierz
  • 19
@FajnyTypek: Z tego co widzę, to w ustawieniach mogę je tylko włączyć i wyłączyć... W dodatku treści 18+ nie zawsze muszą być NSFW. Pojawiają się czasem wpisy, na przykład, z opisem jakiejś zbrodni, co jest raczej 18+, ale nikt nie zwróci mi uwagi, że czytam artykuł. Co innego jak pojawi się zdjęcie rozebranej instagramerki.

Chciałbym po prostu mieć domyślnie schowane te treści, ale widzieć kto wrzucił wpis, kiedy, ile ma to
Matias - @FajnyTypek: Z tego co widzę, to w ustawieniach mogę je tylko włączyć i wyłą...

źródło: Screenshot_2023-01-28-06-10-03-442-edit_com.microsoft.emmx

Pobierz
@Matias: o czym my tu rozmawiamy? xD
Nie można kasować własnych komentarzy na mikro
Powiadomienia nie działają
Tagi stały się bezużyteczne
Kategorie nie działają, pokazują posty sprzed 10 lat
Czarna lista nie działa
Nocny wypala oczy
Layout to jedno wielkie gówno i tylko style od Mireczków ratują sytuację
Poznikały PW
I milion innych drobnych rzeczy

Już nawet nie chce mi się tu wchodzić
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - @Matias: o czym my tu rozmawiamy? xD 
Nie można...

źródło: gówno

Pobierz
@open_or_die: pod czyimś wpisem nie można. Masz kilkanaście minut a później <machający papież.jpg>.

To właśnie była filozofia mikro: nie ma minusów, ale autor komentarza (bądź op) mogli je dowolnie kasować. Teraz z mikro zrobiła się sekcja komentarzy jak na głównej/wykopalisku, ale bez minusów.

Czemu to źle? Bo na mikro można było czasami napisać coś osobistego czy podzielić się prywatną sytuacją gdy ktoś ma problem, a później to skasować, żeby ktoś tego
#!$%@? miras nawet usunięcie konta nie działa. próbowałem dwa razy

@wojnar69: xD

Bez problemu mogę usunąć mój komentarz na mirko sprzed 3 dni.

@open_or_die: to usuń to. Nawet nie musisz usuwać, sprawdź tylko czy jest taka opcja.
https://wykop.pl/wpis/70192389/wielka-wykopowa-bitwa-filmowa-edycja-3-tag-do-obse#249119781
Kiedyś można było kasować wszystkie swoje komentarze aż do momentu archiwizacji, czyli śmiało kilka lat. Nawet były odpowiednie skrypty do kasowania hurtem przed usunięciem konta, bo oczywiście wykop tego nie zrobi.