Wpis z mikrobloga

#retrogaming #staregry #gimbynieznajo #playstation #gry #nintendoswitch #xbox #pcmasterrace
Chciałem polecić youtubowy kanał o grach "Ryslaw", ponieważ jak na reprezentowany (bardzo wysoki) poziom ma strasznie mało subskrypcji.
Kanał prowadzi Ryszard - człowiek zawodowo zajmujący się tłumaczeniem gier na język polski. Pasjonat gier komputerowych i fan Amigi.
Na zachętę odcinek retro o pierwszym Playstation. Częsty gość w programie - Andrzej dostarcza sporo ciekawej wiedzy o sprzęcie i akcesoriach do konsoli. W osobnym filmie przedstawiają swoje top 10 gier na tą platformę.
Na kanale są podobne filmy z innych starszych plejaków, gameboyów, gamecuba, xboxa itp. Kanał nie kręci się tylko wokół tematyki retro. Mniej więcej co tydzień ukazuje się około godzinny (często dłuższy) odcinek przedstawiający nowości i ciekawostki ze świata gier.
Michalski06 - #retrogaming #staregry #gimbynieznajo #playstation #gry #nintendoswitch...
  • 19
@Michalski06: Ja dodatkowo polecam jego podcasty z Marcinem Giełzakiem. Myślałem, że Ryszard jest szalenie inteligentnym i obytym gościem, ale Marcin to jest normalnie jeszcze poziom wyżej. Szacun dla Ryśka za ogarnięcie takiego typa i namówienia go do opowiadania o gierkach. W ogóle kończyłem ten sam wydział co Rysław i tym bardziej czuję do niego sympatię.
potwierdzam całkiem sympatyczny homosampiens rozprawia o grach , jest lekko "szurnięty"xD, najlepszy jego kolega był "asystentem" Pawłowicz od wielkiego żarcia, to wam trochę naświetli jak czasem zacznie politykować xD żebyście się nie zdziwili..
@Michalski06: A, no faktycznie. Mój błąd. Ale tez polecam, choć oglądam tylko wybrane odcinki, bo nie wszystko mi pasuje tematyką. Ryszarda znam osobiście i na dokładkę jesteśmy w tej samej branży. Choć nie moge się z nim równać, jeżelki chodzi o to, czgo dokonał, a moje osiągnięcia są anonimowe.