Wpis z mikrobloga

Dwa najbardziej głupie i krindżowe powiedzenia, które praktycznie zawsze źle świadczą o używających je osobach:

- Gdy słyszę "pasek wynagrodzenia/wypłaty" to wiem, że mam do czynienia albo z fizolem prostakiem, albo z nudną biurwą, albo bumero-dziadem, który stosuje to durne określenie z dawnej epoki. Nigdzie poza Polską ten żałosny termin (jego odpowiednik) nie jest używany.

- Gdy czytam "chłop robi/zrobił coś tam" to wiem, że napisał to albo jakiś wykopowy przegryw chcący poczuć się częścią społeczności i dostosowujący swój sposób wypowiedzi do (w jego mniemaniu) charakterystycznego języka tej społeczności , albo (co gorsza) jakiś internetowy pajac, chcący być zabawny. To powiedzenie jest po prostu głupie i żenujące, a ludzie je stosujący powodują irytację.

#oswiadczenie
  • 116
@andrzej-tester: Nigdzie poza polską nie żyją tak żałośni komuniści, którzy stworzyli prawo działające na takiej zasadzie, że żeby zapłacić komuś 300 ojro trzeba wyszczególniać 20 opłat, podatków i parapodatków. I możnaby się z tego kure*twa doktoryzować :D

No to i za granicą mówi się po prostu wypłata.
Gdy słyszę "pasek wynagrodzenia/wypłaty" to wiem, że mam do czynienia albo z fizolem prostakiem, albo z nudną biurwą, albo bumero-dziadem, który stosuje to durne określenie z dawnej epoki. Nigdzie poza Polską ten żałosny termin (jego odpowiednik) nie jest używany.


@andrzej-tester: Ale ty wiesz, co to jest pasek wynagrodzenia, i że do dziś w wielu miejscach się ten pasek co miesiąc dostaje?
Nigdzie poza Polską ten żałosny termin (jego odpowiednik) nie jest używany.


@andrzej-tester: ile razy widze tego typu tekst wiem ze ma do czynienia z zadufanym w siebie osobnikiem ktory nic szczegolnego nie reprezentuje... i ktory bedzie plaszczyl sie przed osobami z zachodu....
Nigdzie poza Polską ten żałosny termin (jego odpowiednik) nie jest używany


@andrzej-tester: i to jest według ciebie powód do wstydu? Powiedz mi, jak to jest żyć z taką nienawiścią do tego kim i skąd jesteś?
Nie rozumiesz, że na Zachodzie nigdzie nie używa się już papieru do wypłat, bo całość idzie w wersji elektronicznej


@andrzej-tester: tymczasem USA i czeki. Czemu jeszcze się nie przyznałeś że nie masz pojęcia o czym piszesz? xD