Wpis z mikrobloga

#przegryw #p0lka #zwiazki #tinder #blackpill #polska

Jest bardzo dużo wartościowych i mądrych kobiet, ale niestety większość z nich max do 20. roku życia ma już stałego partnera, z którym weźmie w przyszłości ślub. Jeśli jakaś kobieta jest wolna po 20. roku życia, to wiedz, że jest p0lką z zaburzeniami psychicznymi. Jak ktoś nie znalazł dziewczyny w liceum/na początku studiów to its over, czeka go przebieranie w odpadach.
Pobierz KRZYSZTOFDZONGUN - #przegryw #p0lka #zwiazki #tinder #blackpill #polska 

Jest bardzo...
źródło: polka-pracujaca-w-hm-na-minimalnej_2021-06-04_02-55-08
  • 12
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Może nie aż tak ale po 25 roku życia nie ma bezinteresownej miłości. TOTALNIE.

Tylko kalkulacja. Co on mi da, czego chce w zamian, czy mi się to opłaca?

Mój związek zaczął się w 1 liceum, ohajtałem się z nią (teraz oboje lvl 29). Moi znajomi w stałych związkach zaczęli najdalej na 1 roku studiów.

Widziałem też jedną kobietę jak poszukiwała partnera po rozwodzie w wieku 30+. To było nieznośne,
Prawdopodobnie tak jest. Są jeszcze kobiety z wyższych poziomów, które się szanują i są same dopóki nie znajdą kogoś wartościowego (nie mylić z chadem) ale to zupełnie inny świat, zamknięty. Takich kobiet jest max 5%.


@Van-der-Ledre: To prawda. Wielu się wydaje, ze takie laski to pewnie jakieś brzydule. Nic bardziej mylnego. To właśnie karyny i pospolite polskie ziemniaczane księżniczki szybko zaczynaja mieć chłopaków i skaczą po imprezach. Dziewczyny z lepszych domów,
iężniczki szybko zaczynaja mieć chłopaków i skaczą po imprezach. Dziewczyny z lepszych domów, zadbane, atrakcyjne, świeże brzydziłyby się dać dupska byle typkowi na imprezie. A takie dawanie dupy dla przeciętnej witaminki z nadwaga to totalnie normalna sprawa. Kobiety trzeba szukac wśród tych, które nigdy nie wleciały w karuzele matrymonialnego #!$%@? tj. Tinder, Instagram, kluby, durne koleżaneczki. Czyli albo młode, albo właśnie z zasadami wyniesionymi z domu i dobrym wychowaniem.


@localoca: gdzie
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: zgodze sie, jestem po 20 i nie mam chlopa (za to mam zone), ale mam sporo zaburzen (mam to stwierdzone u psychologow i psychiatry), juz troche sie dziwilo, jakim cudem nie mam chlopa xD mowili tez, ze jestem atrakcyjna i ladna i wgl. No i mialam sporo „internetowych chlopakow”. W sumie zwiazki romantyczne mnie nie jarały, ale mam nadzieje, ze moj plan na przyszlosc wypali, ozenienie sie z moja psiapsi