Wpis z mikrobloga

Ta cała akcja jest kretyńska. Atencjusze mogliby zająć się serio zaniedbanymi psami, ale po wiochach boją się jeździć, bo zaraz Zdzisiek ich pogoni z widłami. Sonia przyzwyczaiła się do Gochy i Jacy, to stary pies, ma swoje nawyki. Na czym jej zaniedbanie polega, oprócz guza, którego rzeczywiście weterynarz nie był zbyt chętny usuwać? Jaca z nią łaził, miała wodę i żarcie, a tysiące psów w Polsce nawet tego nie zna. Mogłaby mieć lepiej, ale jest już staruszką, ile jej życia pozostało? To się skończy albo uśpieniem, albo pies padnie z tęsknoty. Brawo, „wyzwoliciele”! #danielmagical
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karol_Kot: oni zajmują się mocną patologią tylko ludzie im shoty wysyłali jak mariusz na nią spadł i sonia płakneła i dlatego przyjechali bo jej sie zle dzieje na urzedniczej bo na nią spadają
  • Odpowiedz
@Karol_Kot: To są smutni ludzie, którzy nie potrafią rozróżnić rzeczywistości od normy zawartej w ustawie. Według nich jak jak jest "patologia" to od razu psu dzieje się krzywda, a prawda jest taka że ten pies wcale źle nie był traktowany. Dostawał jedzenie, dach nad głową, spanie, nie bił bity czy poniżany. Większym stresem dla psa będzie nagła zmiana otoczenia i odebranie go od właścicieli.
Wielka brawa dla altruistycznych matołków.
  • Odpowiedz
@TruLoser: No to co się takiego działo Soni na streamach? Ja magicala oglądałem ostatnio w 2017 r. na początku jego popularności i teraz trochę z doskoku, więc zwyczajnie nie wiem.
  • Odpowiedz