Wpis z mikrobloga

  • 3

W imieniu @userrrr przekazuję komentarz do listu, by
===========================
pokazać SS, powód bana przy nowym wykopie widoczny jest tylko dla zbanowanego ¯(ツ)/¯ ale już bez okresu blokady, u mnie widać za "naruszenie regulaminu i nieodpowiednie treści" w panelu moderacyjnym jest za "atak na innych" a moje odwołanie dalej nierozpatrzone. Treść wiadomości "I niby atakuje innych, tylko kogo? Jak tyljo wyraziłem swoje zdanie o zbrodniarzu wojennym i jej ruskiej propagandystce, która
gimnazjumqqq - ! @DrakkainenV @Graner @PrzegrywNaZawsze @Sandrinia @nowekontonowaja @...

źródło: 03bd380b328ee1825327b51b19b53c52

Pobierz
  • Odpowiedz