Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym polskim światem IT? Typ dodaje filmik w którym wali sobie konia sam do siebie, że został leadem. Nagrywa to po angielsku (większość kanału jest po polsku), bo chyba liczy na jakiś międzynarodowy poklask. Typ po prostu awansował jak tysiące innych ludzi, a traktuje to jakby conajmniej został CEO firmy wartej 100 milionów XD

#programowanie
AntyKuc - O co chodzi z tym polskim światem IT? Typ dodaje filmik w którym wali sobie...
  • 8
@AntyKuc
ma sobie swój kanał, robi filmiki dla siebie, jak chce sobie w nich sam sobie dupę lizać to niech liże. w czym Ci to przeszkadza? płacisz za to? ktoś Ci każe oglądać? może jest z siebie dumny
@czuczer:

ma sobie swój kanał, robi filmiki dla siebie, jak chce sobie w nich sam sobie dupę lizać to niech liże. w czym Ci to przeszkadza? płacisz za to? ktoś Ci każe oglądać? może jest z siebie dumny


On sobie może dodawać, a ja już nie mogę komentować? Ciekawe XD
@czuczer:

możesz pod filmikiem. po co tutaj?

Chłopie to jest portal dyskusyjny, a ty masz jakiś problem, że wrzucam filmik i go komentuje XD. Jesteś jego kolegą, że się tak zesrałeś? XD
@AntyKuc: Mój główny zarzut to sposób mówienia - jeśli nie masz doświadczenia przed kamerą i nagrywasz w języku obcym to imo o wiele lepiej czytać z przygotowanego skryptu. Lepiej się tego słucha, jako wideo możesz pokazywać to o czym obecnie mówisz albo dowolny B-roll, bo tak naprawdę wszystko jest lepsze niż morda osoby mówiącej.
Tak naprawdę przez to, że ciężko się tego słucha, nie doszedłem do żadnego meritum.