Wpis z mikrobloga

@dekogangster
Nie wiem czemu wy się tak spinacie o tych czarnych. Przecież oni biorą same odpady, te wszystkie laski co są z czarnymi to te, których żaden biały nie chciał. Jak dużo widzieliście na prawdę pięknych kobiet z czarnym gościem? Zazwyczaj to są właśnie takie 4-5 z nadwagą
  • Odpowiedz
Zazwyczaj to są właśnie takie 4-5 z nadwagą


@DrunkMind: To dokładnie tak działa wszędzie. Dla nich kobieta z nadwagą jest ładna (jak wejdziesz w odpowiednie kategorie na odpowiednich stronach to to widać) więc dla nich taka ulana Polka jest ładna (7-8/10). Ta dysproporcja powoduje, że w pierwszych 18 miesiącach te związki działają (polecam Wojciszke - Psychologia miłości), potem taki obcokrajowiec się opatrzy i zaczyna widzieć, że dla nas taka laska nie
  • Odpowiedz
@DrunkMind:

Nie wiem czemu wy się tak spinacie o tych czarnych.


Instynkt + nieprawidłowe wzorce.

Czarna skóra === egzotyka === obce geny === podświadomie postrzegane zagrożenie. Co nie jest bezpodstawne: kobiety szukają dobrej puli genowej i dążą do jej wzbogacenia (naturalne przeciwdziałanie chowowi wsobnemu + zwiększenie różnorodności i szansy na przetrwanie potomstwa), a taki mokebe jest świetnym źródłem zupełnie nowych genów - stąd takie branie ciemnoskórych w Polsce.

Tylko tu jest
  • Odpowiedz
@LonNon: przejdź się po centrum Warszawy czy Krakowa w weekend i nie siej propagandy. Bardzo często wyrywają właśnie atrakcyjne laski 9+/10 sami będąc 6-7/10. Jest tych par coraz więcej. Polaków z czarnoskórymi kobietami nie zauważyłem, bo pewnie nie ma ich nawet w Polsce 20% tego co mężczyzn z Afryki.
  • Odpowiedz
@Asarhaddon: wiesz ja mówię o takim przeciętnym murzynie, wiadomo że i wśród czarnoskórych czy tam mulatow znajdziesz przystojne jednostki
@matuesz_adamiec ale o czym ty #!$%@? xD?
7/10 to już całkiem przystojny facet i rasa wtedy już nie ma w niektórych przypadkach znaczenia.
Co jest niesamowitego w tym, że przystojny facet jest w stanie "poderwać" atrakcyjną kobietę?
Nawet gdy jesteś białym Polakiem 7/10 to zbyt wielkich problemów ze znalezieniem kobiety mieć nie
  • Odpowiedz