Wpis z mikrobloga

Tesla to bańka spekulacyjna, która już dwa razy mocno pękła, będzie i więcej razy pękała oraz już te całkowite ostateczne pęknięcie zaliczy. Jak reszta branży wyczuje w tej niszy pieniądze (o ile kiedykolwiek tam będą, ale jeśli są i tesla troche dużo zarobi w jakimś roku to w następnym roku reszta branży będzie tam inwestowała w swój sektor tak duże pieniądze, że tesl nigdy nie będzie takimi dysponować) i na poważnie będą produkować swoje elektryki. Serio nawet wy największe fanboje, wyznawcy, akolici Musk wierzycie, że jedna firma motoryzacyjna w niszy jest bardziej wartościowa od wszystkich pozostałych firm motoryzacyjnych NA ŚWIECIE i to jeszcze pare rzędów wielkości? XXXXD Serio wierzycie w ten absurd? XDDDDDDDDDDD Oj realna korekta wyceny tej firmy zaboli wszystkich członków jej religii
To jest moja opinia, dziękuje za uwagę.
#tesla #gielda #biznes #motoryzacja #elonmusk #religia
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@timechain: jesteś patusem i neandertalczykiem z rynsztokowym językiem, zero argumentów i nie potrafiącym dyskutować jak cywilizowany osobnik, więc łap #czarnolisto łał jesteś tam pierwszą osobą na moim koncie, więc gratuluje w negatywnym wydźwięku i usuwam tutaj twoje wysrywy, bo nie posiadają żadnej merytoryki, a są zwykłym rynsztokiem gdzie głównie atakowałeś mnie jakimiś niefajnymi epitetami, bo śmiałem podważyć twojego boga elona muska lub twoje wyznanie religijne czyli tesle.
  • Odpowiedz