Wpis z mikrobloga

Rozgorzała teraz dyskusją nad Bella Ramsey która w przeciwieństwie do growego pierwowzoru jest po prostu brzydka i nieatrakcyjna. Normictwo broni tej decyzji scenarzystów, że nie wygląd się liczy i próbuje wysmiac osoby którym ten fakt się nie podoba.

A teraz wyobraźcie sobie, że w serialu "Emily w Paryżu" (pewnie wielu tutaj kojarzy, taki typowy serial dla bab gdzie tytułowa Emily puszcza się na potęgę z lokalnymi przystojniakami) zamiast przystojnych gości, kochanków tytułowej bohaterki grają aktorzy pokroju Michaela Cery (na zdjęciu) czy Setha Rogana.

Opinie byłby by zgoła inne, #!$%@? hipokryci.

#blackpill #przegryw #seriale #film #thelastofus
Pobierz AdamKarolczak02137 - Rozgorzała teraz dyskusją nad Bella Ramsey która w przeciwieństw...
źródło: 90669743712be070d6ab553ef25cd414
  • 20
@waro: nie no, oczywiście że można oceniać urodę aktorki, po prostu będąc bardziej precyzyjnym ocenianie urody a ocenianie atrakcyjności to dla mnie coś innego. Sąsiad ma 5 -letnie bliźniaki. Mogę powiedzieć czy dla mnie są ładne czy brzydkie, oceniania czy są atrakcyjne chyba bym się nie podjął.

No i zestawienie tego z Emily w Paryżu jest trochę kulą w płot. Ale oczywiście nie bronie nikomu mieć swojego zdania.
Po prostu dla
@thorgoth
Nieeee ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak w ogóle to mak nadzieję, że na jednym sezonie się skończy, ale jeśli już zrobią kontynuację to z całkiem nową historią.

Tak - jak już ktoś wyżej wspomniał - chodzi o wątek Davida.
@waro: oesu ten od kanibali?
Czekaj, czyli wnioskowanie jest takie, że w świecie postapo gwałcą tylko atrakcyjne dziewczyny więc skoro David chciał zgwałcić Ellie to musi być atrakcyjna? Dios mio, powiedz że nie o to chodziło...
@thorgoth
tak, dokładnie o to mi chodziło. Ale tak poza tym tu nie chodzi o sam fakt zgwałcenia, ale swego rodzaju dziwną słabość Davida do Ellie. W grze można wysnuć wrażenie, że traktuje on ją trochę jak wyjątkowego... pupilka? Zabawkę? Nie wiem jak to określić.

Po prostu wiarygodniej ten wątek by wyglądał z ładniejszą wersją Ellie, ot co.
@waro: wiarygodniej? No może, chociaż nie wiem czy dla wszystkich psychopatów takie rzeczy mają znaczenie. Czytam Cie gościu od lat w różnych tematach, czasem się zgadzam, czasem nie ale zawsze to trzymało poziom. I już się bałem że wyjedziesz z gimbazjalnym "brzydkich nie gwałco" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nie wiem, Bella Ramsey ani z wyglądu ani chyba jednak z charakteru nie jest Ellie ale ma coś
A teraz wyobraźcie sobie, że w serialu "Emily w Paryżu" (pewnie wielu tutaj kojarzy, taki typowy serial dla bab gdzie tytułowa Emily puszcza się na potęgę z lokalnymi przystojniakami) zamiast przystojnych gości, kochanków tytułowej bohaterki grają aktorzy pokroju Michaela Cery (na zdjęciu) czy Setha Rogana.


@AdamKarolczak02137: a jaki wpływ jej uroda ma na scenariusz? W przytoczonym przypadku jednak ma. Zresztą meksykanin jak mu tam też nie jest jakimś Menem, czy ta
@AdamKarolczak02137: Serial to i tak średniak. Obejrzałem dwa odcinki i nie wiem co w nim niby wyjątkowego. Póki co daję 7/10. Od razu zaznaczam, że nie jestem fanem gry (nie grałem w nią nigdy) ani nie lubię żadnych filmów o zombie. Ci w filmie to nie "zombie", ale to i tak na jedno kopyto robione.
w ogóle był motyw że on ją chciał zgwałcić? Pamiętam tylko że chciał ją zjeść xD


@AdamKarolczak02137: No właśnie. Czy chciał ją zgwałcić?

W tym wątku nic nie było wprost powiedziane, ale pewne sugestie były. Na pewno twórcy dosyć dobitnie zasugerowali, że David ma skłonności pedofilskie (ściskanie dłoni Ellie). Natomiast czy był typem, który gotów byłby ją zgwałcić? Tutaj są już większe dywagacje, ale pewne tropy pozwalają stwierdzić, że tak. Np.
@waro @AdamKarolczak02137 : ja tylko dodam że ogólnie przemoc seksualna w blockbusterowej grze to jest śliski temat a biorąc pod uwagę że bohaterka jest mocno nieletnia robi się tym bardziej śliski.
Pokazali co mogli bezpiecznie pokazać.
Sugestia była dość czytelna.