Wpis z mikrobloga

Twórca DarkLine @browarek (vocus) twierdzi, że wcale nie ukradł kodu z mojego moda Wykop X. Ani trochę. Część 2.
Część pierwsza wojny tutaj

Najpierw zapierałeś się, że nie widziałeś mojego kodu na oczy i bezpodstawnie mówię, że coś skopiowałeś
Teraz między wierszami przyznałeś, że:

można samemu zobaczyć, że klasy są skopiowane z jakiegoś jego wcześniejszego moda. (...) w miedzy czasie robiłem jeszcze kilka rzeczy to zapomniałem przebudować tę część kodu


To w końcu jak jest? Widziałeś mój kod i poszedł Copy-Paste czy nie?

browarek - jesteś po prostu źródłem beki XD

to nie jest jego kod tylko to są domyslne klasy z wykopu

Ja już serio zaczynam wątpić czy ty naprawdę udajesz takiego inteligentnego czy faktycznie chodziłeś do szkoły specjalnej?
Mój kod nie jest moim kodem, tylko domyślnymi klasami z wykopu. XD

nie chodzi o te linijki z klasami do zaokrąglenia tylko o to, że typ usilnie twierdzi na forum, że cała moja praca jest skopiowana od niego xD


No właśnie jest całkowicie odwrotnie. Nigdzie nie napisałem, że cała praca jest skopiowana. Cały czas w każdym miejscu piszę, że SKOPIOWAŁEŚ BLOK KODU. Dokładnie to 18 linijek. Wszyscy to rozumieją, każdy wie o co chodzi, a pewnie nawet nie wszyscy tutaj siedzą w IT. Więc jeśli Ty tego serio tego nie rozumiesz, to jesteś totalnym [.....] :D

Ale wątpię, że nie rozumiesz. Na pewno rozumiesz XD
Moim zdaniem tylko wstyd Ci, że zostałeś przyłapany i teraz się srasz, żeby wyszło na Twoje pisząc idiotyczne teksty.
XD XD

I nie wiem po co wariacie wrzucasz 6 razy link do swojego GitHuba powtarzając, że kod jest publiczny? No i?
Przecież wiadomo, że jest publiczny - inaczej skąd bym wiedział, że skopiowałeś ode mnie typie XD XD
Co to ma pokazać?
Przecież w tym kodzie jest tylko potwierdzenie tego to co mówię - poszło kopiuj wklej XD

Co by to nie było - czy dwie linijki kodu CSS, czy cały plik źródłowy w TypeScript - postanowienia licencji są jakie są.
Jeśli licencja nie zezwala na kopiowanie kodu, to nie zezwala.

A jak nie zezwala, to co masz zrobić?
Wchodzisz na Wykop, sam grzebiesz w kodzie i sobie znajdujesz jakie klasy i elementy trzeba wpisać.
Każdy z elementów w CSS można opisać na różne sposoby. Kolejność elementów też jest dowolna.

Więc nie, nie chodzi o to, że "skopiowałeś nazwy klas", albo że "ustawiłeś ten sam kolor w formacie RGB" - co jak debil próbujesz sugerować :D

Chodzi o to, że nie sprawdziłeś samodzielnie na wykopie, które elementy trzeba wybrać i dać im border-radius: 0
Ty wszedłeś do cudzego kodu i skopiowałeś go, a potem KŁAMAŁEŚ, że tego nie zrobiłeś
Po czym znowu wszedłeś do kodu i jak zauwazyłeś mój komentarz - zacząłeś srać się potem na PM i atakować mnie, że kim ja jestem, że cię oskarżam XD

Tak było. TYPIE.
Jesteś najbardziej żenującym Mireczkiem jakiego tu spotkałem na wykopie :D

#darklinewykop
#wykop #wykop20 #wojna #css #programista15k #kradno #wykopseriousbusiness
SebastianDosiadlgo - Twórca DarkLine @browarek (vocus) twierdzi, że wcale nie ukradł ...

źródło: vocus browarek darkline

Pobierz
  • 50
@SebastianDosiadlgo: nie wpadłeś na to typie że tu nazywasz się inaczej i na stylusie publikujesz pod inny nickiem dlatego nie widziałem o czym piszesz i chyba z 10 razy prosiłem cie o podanie miejsca gdzie są te klasy css wykopu o które się plujesz ty nie chciałeś podać tego miejsca więc cię olałem.

Te klasy z wykopu nie były z moda Wykop X tylko z tych pierwszych gdzie każda funkcja była
@SebastianDosiadlgo: jak na to, że nigdy nie widział twojego kodu to zajebisty zbieg okoliczności, że akurat tak samo selektory poustawiał i akurat tak samo jak ty jedyne co z nimi robi to ustawia border-radius na 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze gdzieś widziałem jego komentarz, że ty też te nazwy klas skopiowałeś z kodu wykopu - no trudno żebyś sam je napisał i poprosił Białka żeby zacommitował
@SebastianDosiadlgo: @browarek: W alternatywnej rzeczywistości sytuacja zamknięta w dwóch i pół zdaniach:

Kurcze, zauważyłem, że jest u Ciebie taki ficzer, skopiowałem żeby przetestować i totalnie zapomniałem dać info o źródle czy sprawdzić licencję.

Sorry - mój błąd. Jeśli pozwolisz to podlinkuję Twój styl w komentarzu do kodu, chyba, że masz uraz - to napiszę sobie ten kawałek od nowa.


Ale co to za wykop bez afer ( ͡° ͜
@SebastianDosiadlgo: ja widzę, że u Ciebie na userstyles nie ma żadnej licencji. Na to wychodzi, że można od Ciebie kopiować co się chce. Chociaż wypadałoby zapytać z przyzwoitości. Sam kogoś pytałem czy mogę coś tam podebrać ale nie dostałem odpowiedzi więc ostatecznie nie brałem. Nawet nie wiem czy nie Ciebie pytałem. Z drugiej strony tak szczerze mówiąc trochę śmieszą mnie kłótnie o jakieś proste style.
ja widzę, że u Ciebie na userstyles nie ma żadnej licencji. Na to wychodzi, że można od Ciebie kopiować co się


@NonServiam-: jest dokładnie odwrotnie.
Jeśli nie ma zdefiniowanej licencji, albo jest zapis "No License" to znaczy, że autor nie pozwala kopiować swojej pracy.

W Wiki Stylusa mamy:

If no license is included, it will be assumed that no one can use, copy, distribute, or modify the work.

https://github.com/openstyles/stylus/wiki/Writing-UserCSS#license:
Innymi słowy
@SebastianDosiadlgo: Napiszę ci to raz jeszcze (ostatni już raz).

Na początku jak pracowałem nad oknem z modyfikacjami w stylusie miałem w głowie kilka pomysłów i jak to zwykle bywa zabrałem się za wszystko na raz dlatego, żeby trochę przyspieszyć testy wszedłem na repozytorium stylusa i skopiowałem kod z wtyczki zaokrąglone rogi autora wykopchanger żeby te wszystkie moduły już potestować jak zachowuje się strona czy coś się psuje itd.

Nie miałem na
Jak widzisz mój kod https://github.com/vocus07/DarkLine/blob/main/darkline-wykop.stylus jest zupełnie inny od twojego więc nie pouczaj mnie i nie insynuuj niczego tylko zakończmy już naszą rozmowę bo wydaje mi się, że temat został wyczerpany.


@browarek: Zadałem jedno proste pytanie i po raz drugi proszę na odpowiedź na to pytanie. Wystarczy "Tak" lub "Nie".

Skopiowałeś mój kod i użyłeś go u siebie, czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jest zupełnie inny
SebastianDosiadlgo - > Jak widzisz mój kod https://github.com/vocus07/DarkLine/blob/m...

źródło: CTRLCCTRLV

Pobierz