Wpis z mikrobloga

@owsikalfred:

@SScherzo: u mnie tak się zachowywał #niebieskipasek z którym żyłam (straszy ode mnie o 8 lat- chłop jak dąb). już umiem kupić i wymienić uszczelki, baterie, korki, gniazdka w ścianie, zrobić przemeblowanie z ciężkimi meblami itp. to nie jego zasługa, bardziej mojego taty, który jest dla mnie wzorem i który zawsze służy radą ;)
@owsikalfred: a co to za filozofia, żeby garnek umyć? ok, wyprasować to już faktycznie nie jest wszystko łatwo, ale błagam, nie wierzę, że istnieją ludzie, którzy nie potrafią naczyń zmyć... ile lat ma Twoja dziewczyna? 4?
@owsikalfred: ooooo misiaczek mi cisnie na wykopie #szczytdojrzalosci #gimbaza #frajerstwo jako młoda siksa stwierdzam że ty nawet do seksu się nie nadajesz bo za malo potrafisz #zal #prawiczek #uzytkownikredtuba . jestes sfrustrowany bo marszczysz do obrazkow na wykopie #prokuratorboners etc . ojciec dziecka siedzi na wykopie i wywala zale zamiast zajac sie mieszkaniem i dzieckiem . tyle ode mnie pozdrawiam mireczków i @owsikalfred aaa i mam 22 lata nie 4 :))))