Wpis z mikrobloga

Oj cieniutko z tym coinem. Może zrobic jakąś akcje propagandową i np. na CoinEx dać kilka info na czacie w stylu "MoonCoin to the Moon" , "buy soon MoonCoin!" . Nie wykorzystujemy potencjału wykopu;) Jak jeden user będzie takie bzdury pisał o tym scamie na CoinEx to nikt nie uwierzy, ale jak kilkunastu, co jakis czas takie coś wrzuci, to zaczną się zastanawiać;) Ostatnio ten numer pomógł "troszeczke" ;)

#kryptowaluty

#mooncoin
  • 22
@arturlot: @lyly: @czlowiek_robot: na taka ilość Moonów, trza wolonga zawołać i kilka razy sklonować, bo nikt tych scian nie rozwali przez dłuższy czas. No nic..sprzedam, będę w plecy, nie sprzedam, to jest szansa, że odzyskam kase przynajmniej lub za jakis czas zarobie. Wybieram tą drugą opcje. Trudno kase zamroziłem. Oby nie na wieki :/
@arturlot: miałem tego 1,8 mln po 22 sat. Pozbyłem się 1,8 "po kosztach" i zainwestowałem w USDE na górce :D Został mi 1 mln, króry kupowałem po 12 sat, więc trzymam i choć na nim chce zarobić kiedyś;)
@AKFobia: sciana -> ktoś dał ofertę sprzedaży lub kupna bardzo dużej ilości. Na giełdzie często pompuja tak kurs lub obniżają. Ktoś patrzy, że sa duże ściany(wielkie ofert) na sprzedaż, więc sprzedaje, bo uważa , że spadnie. Waluta spada, ktoś anuluje ścianę i skupuje. Potem robi odwrotnie, daje ścianę na kupno za wiele BTC. Znowu masa januszy, patrzy "o pójdzie w górę i skupuje do jakiegoś poziomu. Wtedy Mireczek sprzedaje z zyskiem.
@myrad: widać, że ludzie wrzucają w to falange floty, dobre pytanie czy za 1/3 jestem w stanie obrócić kapital w +10% z tego wielkiego minusa, w co sie oplaca na cryptsy zainwestować? bo z coinexa przeprawilem tu z powrotem moony, żadnej innej jeszcze nie obstawiałem giełdy - jestem świeżak
@myrad: he, ja pol z tych 30% chce na dobre ltc wymienic i pol na lepsze btc. Dlaczego ? bo wchodzą w tym roku asici ltc, rynek sie napedzi, cena za pol roku wzrosnie na pewno