Wpis z mikrobloga

@Wedarn: użytkownicy androida przynajmniej mają aplikację. Pewnie tez #!$%@? działa i jest #!$%@? jak strona, ale przynajmniej jest. Z drugiej strony nie ma tego złego. Przynajmniej nie siędzie i nie gapie się głupio w ten portal, tylko w inne, albo sobie jakieś pożyteczniejsze zajęcie znajduję. Jakby go nie #!$%@? to tkwiłabym tak.
@Wedarn: użytkownicy androida przynajmniej mają aplikację. Pewnie tez #!$%@? działa i jest #!$%@? jak strona, ale przynajmniej jest.


@Kulawy_Lis: O dziwo do niej lepiej się przyłożyli aniżeli samego wykopu. Jest wiele do poprawy ale nie wqrwia tak jak strona.
@WuDwaKa: odkąd nie mam apki to mam w dupie ten portal. Przez stronę to co chwila się gubię, co jest do czego, co gdzie się kończy. Nie na moje stare skołatane nerwy takie gunwo. Niech se developery i inni sami testyją i piszą co gdzie poprawić. Za takie testy to kupę pieniędzy się zarabia, a nie nerwy traci za darmochę ( ͡º ͜ʖ͡º)
czemu białek zamiast naprawiać to gówno to po prostu nie wróci do starego wykopu a nowy wykop poprawi i wprowadzi jak już będzie w pełni działający xd


@gnt_1: bo może i backup jest... ale nie działa ( ͡º ͜ʖ͡º)