Wpis z mikrobloga

Dobra ta nowa Opera 19. No no, nie powiem, tak szybko dodali pasek zakładek(!), że jego braku nawet nie zdążyłem zauważyć. No bardzo fajnie, ale na jaki #!$%@? mi ten pasek, jak to gówno nie ma nawet menadżera zakładek, abym mógł sobie eksportować/importować dane z Chrome/Firefoksa! No ale przecież mogę sobie ręcznie dodać kilkaset moich zakładek, mam mnóstwo czasu! Ooo, no ale nie zapominajmy o tym, że mogę sobie zmienić motyw, na jakiś ładny, kolorowy, ew. mogę sobie też zrobić swój, oh tak cudownie, such wow. A najlepsze to, że duży wpływ na nową wersję tej przeglądarki mają Polacy, którzy pracują dla Opera Software, to pewnie ci #!$%@? programiści z wykopu zarabiający 30.000 euro miesięcznie, tak to na bank oni. Zajebista sprawa, naprawdę, ciekawe kiedy dodadzą synchronizację, pocztę, notatki, dragonfly, grupowanie kart, itd. W Opera 134? Tempo prac powala! No ale jak taki programista z wykopu ma płacone 1500 euro na godzinę, to gdzie tu się w sumie spieszyć?

#opera #przegladarki #chrome #gorzkiezale #internet #komputery
Pobierz f.....u - Dobra ta nowa Opera 19. No no, nie powiem, tak szybko dodali pasek zakładek...
źródło: comment_ZLIZFiyQ5elCcd95062TaAFxOj6mj5iP.jpg
  • 8
@frikuu: odnoszę wrażenie, że oni po prostu nie potrafią tego zrobić na tej platformie...bo ile można się z tym pieprzyć ? Maxthon czeka z otwartymi rękoma ;) Ja już go sobie czasem włączam dla testów.
@frikuu: opera była moją ulubioną przeglądarką ze względu na multum konfiguracji bez instalowania dodatkowych rozszerzeń. Doceniam nowy silnik, chodzi na nim stabilniej i nie ma problemów z flashem, ale w raz z nim zubożyli ją niepotrzebnie. Upodobniła się za bardzo do chroma, co jest jej wielkim minusem.
@kornolio: Miałem podobnie, to był taki kombajn, wszystko pod ręką i działało. Nie każdemu musiało się podobać, ale dla mnie cud malina. I nagle szlag to wszystko trafił, bo ktoś genialny wpadł na pomysł, aby #!$%@?ć się na starą Operę i łącznie zmarnowano kilkanaście lat rozwijania tej przeglądarki, która praktycznie poszła do kosza na rzecz klona Chrome! Nie wiem na co oni liczyli, że co - jak zmienią silnik to nagle