Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ta wrodzona obłuda u Tucznika, te #!$%@? typowe dla niego teksty.
Tak jak wczoraj. Mariusz się #!$%@?ł do nieprzytomności, nic nowego, ale Tucznik już rozsierdzony bo ciężko było położyć 2 metrowy wór.
I #!$%@? zaczyna się #!$%@? ,,Mariusz rusz się, słyszysz? Bez kitu za tyle co my ci pomogliśmy ty takie akcje odwalasz? Jutro wracasz do siebie już starczy bez kitu''

Fasie #!$%@?, kto komu pomógł? Chłop podczas twojej odsiadki był tam i robił kasę dla ciebie, teraz masz parobka 24h na dobę, na którym zarabiasz kupę kasy a jego wynagrodzeniem jest kila ciuchów i gorzała.
Wleciało na konto kilkadziesiąt tysięcy i się zaczyna cwaniackie #!$%@? jak kiedyś.

#danielmagical

#danielmagical
  • 8
@Ekspert_z_NASA: mnie #!$%@? że debile oglądają i nabijają mu wyświetleń i fejm a ci co płacą to już wogole podludzie. Ale co z tym zrobisz nic nie zrobisz. Każdy ma swoje zdanie, moje jest takie oglądasz go jesteś debilem, komentujesz jakieś sprawy związane z tym patusem jesteś turbo debilem elo
@Ekspert_z_NASA: Fas nie czai ze jak chlop nawala alkohol do odcinki codziennie to po kilku dniach musi odpocząć, zeby sie zregenerowac / nabrac sil, a ten by chcial zeby parobas dzialal na pelnych obrotach caly czas.