Wpis z mikrobloga

@Docent_Jan_Mula: tak, jakoś na początku stycznia znajomy kupił samochód z 6 umowami, i nie było problemu, tylko każdą umowę osobno sprawdzali czy daty się zgadzają. Gdyby coś było nie tak, to wtedy był by problem. Bo musiał by szukać gościa i poprawiać umowę.
A i co mnie też dziwiło jak gruza rejestrowałem to karta pojazdu nie jest już potrzebna.
@yazir
teraz już nie, w sumie to przerejestrowałbym dla świętego spokoju ale nie wiem czy mogę isc do urzędu tam gdzie mieszkam(swoją drogą ten sam urząd gdzie jest zarejestrowany samochód) czy tam gdzie jestem zameldowany i powiadomiłem urząd. I tak sobie czekam bo mam ważniejsze sprawy na głowie
@Docent_Jan_Mula: możesz gdzie Ci pasuje tak naprawdę, ja zwykle rejestruje w miejscu zameldowania, i wypisuje upoważnienie do odbioru dowodu dla brata albo taty, który odbiorę kiedyś jak będę u nich.
Kwestia jest tylko taka że niektórym kupującym może to przeszkadzać że jest plik umów zamiast jednej zgodnej z dowodem rejestracyjnym. Więc no 67zl i kilka godzin kosztuje spokój od tego problemu.