Wpis z mikrobloga

TLDR: Czy ktoś chce wziąć udział w moim filmie jako aktor / scenarzysta / montaż / dźwiękowiec itd?

To mój ostatni post, więc próbuję dotrzeć do wszystkich mirków, póki jeszcze zobaczą takiego posta
Cześć wszystkim wykopkom, także z tagów #przegryw ale nie tylko
Planuję nakręcić film "młodzieżowy", grany przez ok. 20-kilku latków (poszukiwani młodsi! i starsi też!), który będzie opowidał o perypetiach typowego przegrywa w klasie/ na studiach.
Będzie to przeciwieństwo typowego filmu młodzieżowego od Netflixa. Tutaj nie będzie seksu na każdym progu i ładnych ludzi... to znaczy - będą gdzieś w tle. W kontraście do głównego bohatera

Całość będzie w stylu komediowym lub satyrycznym. Oczywiście to będzie polska komedia, pisana w dodatku przeze mnie - amatora. Więc nie będzie nie-wiadomo-ile śmiechu. Kilka żartów będzie. Tak czy siak będzie to raczej pozytywny film, choć o temacie przegrywu. To nie będą typowe polskie smęty i dłużyzny. Przynajmniej w zamyśle

Wiem, że wiele osób już odchodzi z tego portalu, dlatego chcę złapać jeszcze do Was kontakt, póki jesteście i widzicie tego posta

Poszukiwani wszyscy, od makijażystów do kompozytorów. Każdy chętny do pracy. Aktorzy też się przydadzą - w końcu to losy zagubionego przegrywa, samotnego w zgiełku 30-osobowej grupy

Jeśli masz obawy/wątpliwości - tym bardziej napisz do mnie i zgłoś się do filmu. Będziemy się starać zrobić najlepszy film. Wszystkie ręce na pokład! Walka o 6 gwiazdek w filmwebie :)

Planowane miejsce zdjęciowe #warszawa
Planowany termin zdjęciowy 2024, może czerwiec, może wrzesień, może lipiec, moze sierpień
KONTAKT: janina.pomidor2@wp.pl Pod tego maila lub tego posta można zadawać pytania, wysłać chęć zgłoszenia, nawet niemrawą chęć :) albo po prostu się zapisać, by otrzymywać info, jak postępy w filmie :) (sponsorzy też mogą się zgłaszać xd)

Niestety, na nowym wykopie nie widzę, jak popularne są tagi i ilu mają obserwujących. Podobno tagi działają, ale przyznam się, że taguję na ślepo xd
#aktor #aktorzy #aktorstwo #pracawlasna #tworczoscwlasna #montaz #montazfilmow #dzwiek #makijaz #filmweb #film #netflix #studbaza #niewiemjaktootagowac
ze względu na charakter i rozmach przedsięwzięcia dam #gruparatowaniapoziomu
  • 11
@janinapomidor: i co ty chcesz zrobić za 1000zł? Chcesz sprzęt, montażystów, charakteryzatorów, aktorów (nawet jak za darmo to jednak przydałoby się na plan jakaś pizzę kupić, by ludzie nie chodzili głodni) a no i taki film też się trochę nagrywa. Nie licz na to, że zamkniesz taki projekt w 3 dni. Może na początek zacznij od nagrywania hobbystycznego na YouTube z małą grupą ludzi a dopiero później zabieraj się za taki
bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Będę tutaj (pod ten wpis) zaglądał regularnie.

niestety (z innych względów) jestem zmuszony do usunięcia konta. ALE LINK do formularza pozostaje aktywny! Również mail: janina.pomidor2@wp.pl lub do kolegi @gimnazjumqqq gimnazjumqqq@wp.pl