Wpis z mikrobloga

#hejto #wykop za co Wy nie lubicie Hejto, bo widzę że trochę takich głosów jest? Poza tą aferą z adminem, który pokazał, że ma jajka (w przeciwieństwie do wiadomo kogo) ustąpił elegancko z pełnionej funkcji. Poza tym to jest tam gites, tutaj mnie prześladowali i shadowbanowali wpisy i zrzucali moich kumpli. Nie kumam tego.
  • 30
@Nerlo_ajcats: @Naparstek no ale przecież już nic takiego nie pisze i jest spokój. Przegrywy piszą sobie na swojej społeczności i nikt się nie przywala. Serio nie kumam tego najazdu. Gość już jest zwykłym userem. Jaki nick? Nic nie spada, co nie narusza RiGCZu, a gorące są takie, jak głosują ludzie. A nie tak jak tutaj to co administracja pozwala na wyświetlanie. Spadł np. ten wpis gościa co porównywał se pioruny i
@gorylwemgle: przecież dużo jest przegrywów i sobie piszą. Ten temat z adminem już jest chyba zamknięty. Zrezygnował z pełnionej funkcji, zachował się nieprofesjonalnie i chyba sprawa jest wyjaśniona
@evilonep: Nie rozapatruję tego w kategoriach lubię czy nie lubię, bo mam to gdzieś i za mną już wojny Atari vs Commodore, które zresztą były żartem od początku. Natomiast choć dobrze, że jest konkurencja hejto ma swoje problemy np. potrzebują dużych inwestycji w serwery, bo choćby teraz już nie działają. No i boję się, że jak dostaną reklamodawcę typu Orlen to pójdzie propaganda szybciej niż na wykopie, bo się zachłysną sukcesem
Pobierz djtartini1 - @evilonep: Nie rozapatruję tego w kategoriach lubię czy nie lubię, bo ma...
źródło: rf
@djtartini1: oby nie było tak jak piszesz, bo wg mnie ma to potencjał. Ogólnie to od kilku dni muszę przyznać, że śmiga to całkiem nieźle, poza tym co mamy teraz. Wierzę, że to się nie zakończy tak jak tutaj i nie pójdą tą drogą, ale tego nie możemy jeszcze przecież ocenić ani wydawać wyroków. Mój główny zarzut do Wykopu to właśnie manipulacja administracji, cenzura, zrzucanie wybranych wpisów. 3/4 tematów, które są
@kapazgon: To co było wciąż traktuję jako incydent i wierzę, że nie będzie miał już więcej miejsca skoro gość ustąpił. A tutaj to tak jak wyżej pisałem. No brzęczę, fakt, no ale mam ku temu powody. Na Hejto nie doświadczyłem takich sytuacji ani nie byłem ich świadkiem. Po prostu pytam, a jednocześnie przedstawiam swój argument dlaczego uważam Wykop za gorszy serwis, a Hejto za lepszy. Garuję tu ponad dekadę i to
@evilonep: Porównywanie starego wypoku do dość nowego hejto jest dla mnie bezsensowne. Hejto teraz może się wydawać fajną alternatywą ale po czasie tak samo będą wychodzić kwiatki jak np. ostatnia akcja z adminem. ;)
@evilonep: Przecież ten typek się nie usunął, tylko podobno ma pomagać incognito xD Zresztą on chyba był kimś wyżej to raczej ciężko, żeby się usunął na stałe. A jak chcesz konstruktywnie, to ja, oprócz spraw finansowych, widzę największy problem w wartościowaniu użytkowników. Z tego co widziałem, są jakies punkty za reflinki, aktywność itp., co ma znaczenie przy niektórych funkcjach. Na Wykopie niby też masz bordo, ale wiadomo, że to nie ma